Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Mam pytanie, mam II grupę cytologii, zawsze miałam taki wynik i żaden lekarz mi sie nie czepiał. Teraz chcę zajść w ciąże i moja lekarka mi to odradza, uznała,że to zbyt wysoki stan zapalny, aby planować dziecko, trzeba najpierw leczyć. W mojej prywatnej sytuacji zawodowej nie mogę z tym czekać, zależy mi na czasie. Czy nie mozna leczyć takich stanów zapalnych w ciąży, czy jest to aż tak poważne??

5 odpowiedzi na pytanie: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Pierwsze słyszę, na prawdę, ja 2x zaciążyłam z tą grupą, co prawda raz dziecko zmarło, ale gin w żaden sposób tego nie wiąże.

monika5 Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Generalnie stan zapalny o nic dobrego – mi raz wyszła po cytologii II kategoria ale wtedy czułam naprawdę dyskomfort… teraz łapię się za każdym razem w I kat. Stan zapalny u mnie wiąże się z takim dyskomfortem życia, że leczę go gdy się pojawi od razu – sama dla siebie. To nie powinno długo trwać, więc się nie przejmuj.

dora Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Ja nigdy nie miałam innej grupy jak II i nic nie słyszałam o jej złym wpływie na poczęcie. No, chyba że stan zapalny został zdiagnozowany osobno. Życzę, aby Twoje marzenia o dziecku jak najszybciej się spełniły.

Kasia 14.02.03

kasikmn Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Dzięki za ciepłe słowa, myślę,że nie będę się tym przejmować i rozpocznę starania. Pozdrawiam.

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Mi na początku ciąży cytologia wyszła IIg ale z dopiskiem liczne granulocyty-oznaczało to istnienie infekcji, a wiadomo wszystko łatwiej i bezpieczniej leczyć przed ciążą niż w jej trakcie.
Co do stanów zapalnych w ciąży- wiadomo czym grożą, decyzja należy do Ciebie

Ania & Mati & Wojtek

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyniki cytologii a planowanie ciąży

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
jakie sposoby na plamy z marchewki?
Cześć dziewczyny:) Jakie macie sposoby na plamy z marchewki, bo odkąd zaczęłam Michałkowi dawać marchewkę i zupki ze słoiczków nie ma siły, żeby cokolwiek uchowało się od plam i to
Czytaj dalej
Dla starających się
Duphaston
Witam. Dawno nie pisałam, a to dlatego, ze u mnie nic się nie działo. Niestety. Zaczęłam brać duphaston i czekam na efekty. w srodę się dowiem. Jakoś nie wierzę w
Czytaj dalej