wypadają włosy po karmieniu!!

Jak w temacie ;-( Bardzo mi zaczęły wypadać włosy – to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;-((( dramat. Poradźcie jakieś skuteczne preparaty błagam.

6 odpowiedzi na pytanie: wypadają włosy po karmieniu!!

maduxia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez papuch:Jak w temacie ;-( Bardzo mi zaczęły wypadać włosy – to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;-((( dramat. Poradźcie jakieś skuteczne preparaty błagam.

ja bardzo przepraszam, ale moim zdaniem nie ma na to skutecznych preparatów, trzeba przeczekać, miałam tak za kazdym razem. A dla spokoju sumienia może revalid albo merz specjal a do tego ampułki vichy… do wiosny będzie dobrze :Kciuki:

jeszcze ha pantoten, ale i tak jakiekolwiek rezultaty to dopiero po 3 miesiącach powiedzmy widać

zinke Dodane ponad rok temu,

Dokładnie uważam jak koleżnka wyżej:)
Garsciami wyciągałam włosy a przestały wypadać teraz ok roku po porodzie,
rozmawiałam z fryzjerką i też potwierdza że nawet do roku po porodzie moga wypadać.
Na szczęście rosną już nowy.
Musisz uzbroić się w cierpliwość.

korin Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez papuch:Jak w temacie ;-( Bardzo mi zaczęły wypadać włosy – to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;-((( dramat. Poradźcie jakieś skuteczne preparaty błagam.

zgadzam się z wypowiedziami poprzedniczek, na to nie ma preparatu, włosy w czasie ciąży przeszły pod wpływem hormonów w stan uśpienia i nie wypadały tak jak zazwyczaj, a teraz hormony za to odpowiedzialne odpuściły i nastała kumulacja wypadania, karmienia niewiele ma z tym wspólnego

najważniejsze ,że to mija samoistnie, wypadną te co miały wypaść i koniec, gorzej ,że następuję to jednocześnie i nowe nie zdążą tak szybko zająć miejsca starych , zwykle odbywa się to bardziej systematycznie ( poza tym okresem nieszczęsnym dla włosów “po ciąży”), czasem aż placki łyse powstają, ale to tylko czasem na szczęście
obserwować trzeba ,bo zawsze jakieś zaburzenia inne mogą się wkręcić na ten czas

powodzenia i oby jak najmniej wypadło Ci włosów:Kciuki::Kciuki:

Dodane ponad rok temu,

ja przerobiłam dużo różnych preparatów i nic nie pomaga, to co ma wypaść i tak wypadnie, mnie dodatkowo włosy się rozprostowały po porodzie

jedyne co mi pomogło na wypadanie włosów po pierwszej ciąży to ………. druga ciąża:Śmiech:

neo Dodane ponad rok temu,

Papuch, a czemu tylko 4 miesiące karmisz swoje dziecko naturalnie? To bardzo krótko. Nie szkoda maleństwa, skoro do tej pory jak rozumiem karmiłaś bez przeszkód?

stylista-fryzur Dodane ponad rok temu,

Patent na wypadające włosy

Hej Dziewczyny,

z problemem tym spotykam się u wielu moich klientek.

wypadanie włosów podczas ciąży i karmienia piersią jest normalne ponieważ organizm pozbywa się mikroelementów. Po zakończonym karmieniu, gdy wszystko wróci do normy włosy przestaną wypadać natomiast gdy problem nadal istnieje najlepiej skontaktować się z dietetykiem i dermatologiem.

z mojego doświadczenia polecam Wam szampon Alpecin C1 z kofeiną, pobudza wzrost włosa. dodatkowo można skorzystać z ampułek różnych marek zawierających aminexil.

Zapraszam do kontaktu na mój email [email][email protected][/email]. W razie pytań lub wątpliwości chętnie pomogę.

Pozdrawiam,

Grzegorz Wrona
Stylista Fryzur
W Twoim domu
794 750 543

Znasz odpowiedź na pytanie: wypadają włosy po karmieniu!!

Dodaj komentarz

Adopcja
więź
Jaka jest definicja więzi, więzi patologicznej, , co to jest więź prawidłowa?
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
urodziłam w dobrym szpitalu
Jestem , he, he, byłam styczniówką-chociaż nigdy nie zarejestrowaną. Urodziłam zdrowego synka 3340 56cm 11.01.2011 roku w SZPITALU BRÓDNOWSKIM w Warszawie. Chciałam rodzić na Karowej, wybrałam położną ale przypadek zrządził,
Czytaj dalej