Wyprawa pod namioty z dzieckiem lipiec lub sierpień, Macie jakieś pomysły?

Poszukuję grupy osób chętnych na niskobudżetową wyprawę wakacyjną z dziećmi. Moja córcia ma 6 lat, ja jestem samotnym tatą. Chcę zachęcić dziecko do wypraw “na dziko” pod namioty. Nie mam znajomych z dziećmi w podobnym wieku, a dziecko bez towarzystwa rówieśników może się nudzić na takich wyjazdach, więc szukam osób którym taki pomysł też by się spodobał.
Myślałem o wyprawie na południe Europy np Albania Bułgaria, Chorwacja i inne kraje, gdzie morze i góry są blisko siebie i pogoda zawsze dopisuje.
Ewentualnie jeśli to za daleko to jestem otwarty na inne opcje np spływy kajakowe w Polsce czy inne pomysły też mile widziane.

Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
Weekend majowy z dzieckiem -gdzie się wybrać? Macie jakieś pomysły?
[COLOR=#468847][FONT=Tahoma]Macie jakieś pomysły jak samotny rodzic z 6-letnim dzieckiem mógłby fajnie i niedrogo spędzić długi weekend majowy?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#468847][FONT=Tahoma]Nie mam znajomych z dziećmi w podobnym wieku, a dziecko bez towarzystwa
Czytaj dalej
Szkolniaki
półkolonie w Warszawie
Zapraszamy na kolejną edycję WAKACJI W SIODLE - półkolonii w Stajni Pociecha w Warszawie [url]http://pociechom.org.pl/polkolonie-dla-dzieci/[/url] [COLOR=#636B75][FONT=HelveticaNeue-Regular][SIZE=13px] [B][FONT=inherit][SIZE=12px][FONT=Arial, sans-serif]W PROGRAMIE:[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [LIST] [*][COLOR=#636B75][FONT=inherit][FONT=inherit][SIZE=12px][FONT=Arial, sans-serif]codzienna nauka jazdy konnej na padokach lub w namiocie[/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [*][COLOR=#636B75][FONT=inherit][FONT=inherit][SIZE=12px][FONT=Arial, sans-serif]grupowe wyjazdy w teren[/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR] [*][COLOR=#636B75][FONT=inherit][FONT=inherit][SIZE=12px][FONT=Arial,
Czytaj dalej