wyprawka

mam pytanie: czy wszystkie ciuszki dla Maleństwa należy uprać i uprasować wcześniej, czy pościel do łóżeczka również i w jakiej temperaturze?

pozdrowienia

monsie i Kropek (29.09)

2 odpowiedzi na pytanie: wyprawka

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: wyprawka

ja uprałam dosłownie wszytko w proszku Lovela, ale potem bede korzystac z jelpa, bo taki mi mój mąż kupił. Uprałam ubranka, posciel, ochraniacz, koce, ręczniki, pieluchy… Pranie zrobiłam w 50-40 stopniach, a potem wszytko prasowałam. Pościel potem powlekłam i aby się nie kurzyła, wszytko przykryłam upranym kocykiem, ktry najwyżej upiorę ponownie.

,

Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

gosia Dodane ponad rok temu,

Re: wyprawka

Ja przed porodem wszystko wypłałam i wyprasowałam, a póżniej prasowała mjużtylko ciuszki, Na prasoawanie pieluch szkoda czasu, lepiej przeznaczyć go na zabawę z maleństwem.

Gosia i Artek (17.05.2002r.)

Znasz odpowiedź na pytanie: wyprawka

Dodaj komentarz

Dla starających się
TV- PROGRAM O ŻYCIU PŁODOWYM
Dokopałam się w programie TV informacji, ze [b]w najblizszy poniedziałek będzie program o godzinie 15:00 "Powszedni cud"[/b]. Uprzedzam z góry, by sobie za wczasu przygotować kasetę video, nagrać sobie programik,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Luminal-PILNE!!!
Moja Sonia ma przedłuzająca sie żółtaczkę.Zastosowałam terapie z odstawieniem małej od piersi ( 4 doby).Wczoraj miałam umówiona wizytę u lekarza i poziom bilirubiny zmalał z 8,9 do 7,7;a skoro zmalał
Czytaj dalej