Forum: Karmienie

zastoje, duomox czy tak można?

dziwczyny, mój chłopak ma już miesiąc a ja (karmię piersią) i o losie właśnie przechodze drugie juz zapalenie (tym razem prawa) – brałam duomox na pierwsze zapalenie i skończyłam go brać 4 dni temu- czy mam lecieć do lekarza żeby mi przypisał go raz jeszcze czy nie (właściwie mogę zacząć go brac na własną rękę bo mam jeszcze opakowanie). A co mi lekarz poradzi? – powie pewnie że ściagać i tyle- ale ja ściągam i już sie nie mogę dotknąc do piersi a Jasiek ssie jak mała małpeczka i piersi wydają sie puste tyle że ta akurat boli jak skurczybyk. No tak, a jak wezme duomox znowu czy to nie za duża dawka dla Jasia? czy może mam go odstawić? tego bym nie chciała. Podły los. Radzcie kochane.
pozdrawiam
papuch+ Basia 8.9.03+ Jaś 19.09.06

3 odpowiedzi na pytanie: zastoje, duomox czy tak można?

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: zastoje, duomox czy tak można?

może masz żły stanik powodujący zastoje?
Odstawiać pewne nie musisz – ale do lekarza bym posżła

marcowe szpileczki

kas Dodane ponad rok temu,

Re: zastoje, duomox czy tak można?

Oj, szczegółów mi brakuje: jaka masz goraczke, jak długo? Miałam jeden zastój z goraczka przez dobe, podgoraczkowym troche dłuzej, obyło sie bez antybiola. Zastosowałam wszystkie opisywane tricki do walki z zastojem i jakos poszło :). Moze powalcz? Jak na moj gust branie tego samego antybiotyku po tak krótkiej przerwie nie jest dobeym pomyslem. Jesli jest zle to idz do lekarza.

Kas
[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: zastoje, duomox czy tak można?

U mnie za drugim razem nie zadziałał 🙁

Znasz odpowiedź na pytanie: zastoje, duomox czy tak można??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Gotowanie na parze:))
Jesteśmy przed decyzja kupna sprzętu do gotowania na parze - parowar, czy jak ktoś woli steamer:)) Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś konkretny, czy wskazać na co zwrócić uwagę przy kupnie?
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
UPOLOWAŁAM!!!! i porównałam:P
UŚMIECHY [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img][img]/images/forum/icons/smile.gif[/img][img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/usmiech-1.jpg[/img] ORAZ INNE MINKI MOJEJ DZIEWCZYNKI [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/minki.jpg[/img] A POTEM ZE STARSZAKIEM PORÓWNAŁAM [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/PTYCH.jpg[/img] Effcia i dzieciaki [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/podpis.jpg[/img]
Czytaj dalej