Zaufany lekarz w W-wie

dziewczyny z W-wy, czy możecie polecic dobrego zaufanego lekarza w W-wie, mój obecny nie przekonuje mnie w 100%, chyba zaczynam tracić zaufanie do niego, a przez kilku juz przeszłam. Możecie byc prywatny.. Poradźcie coś.
Gabcio

3 odpowiedzi na pytanie: Zaufany lekarz w W-wie

breskva Dodane ponad rok temu,

Re: Zaufany lekarz w W-wie

Polecam dr Ejmocką z Multi-Medu na Okopowej [Zobacz stronę] Jest rzeczowa, nie lekceważy ale też nie straszy. Wizyta to tylko 60 zł, jest USG na miejscu i robia badania.
Koniecznie idź do lekarza, w ciąży nie należy lekceważyc żadnych plamień i krwawień (co nie znaczy że z Twoja ciążą jest cos nie tak, ale sama tego nie stwierdzisz.)
Pozdrawiam
Gosia

anna-waw Dodane ponad rok temu,

W wawie polecam Pana Tomasza Roszkowskiego

korzystałam z jego usług wielokrotnie, i moje znajome również.

Pozdrawiam.
Anna

adres do niego:
Warszawa, ul. Finlandzka 9,
tel. 022 616 13 87,
0 502 227 404

necia27 Dodane ponad rok temu,

witam was dziewczyny
Jestem po dwóch stratach w 23 tc, niewydolność cieśniowo-szyjkowa. Polećcie mi baardzo dobrego lekarza z Wawy od trudnej ciąży,może miałyście ten sam problem co ja i lekarz zaopiekował się wami.
Znalazłam lekrza w Lodzi któy jako jedyny w Polsce wykonuje operacje na niewydolność ale oprócztego chcę mieć lekarza w Wawie aby już przed ciążą porobić potrzebne badania.
pozdrawiam
Aneta

Znasz odpowiedź na pytanie: Zaufany lekarz w W-wie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Powiedzial MAMMMAMAAMMA !
Moj Bartek od 2 dni "mowi" cos w stylu mmamamma ale tylko jak marudzi. Tak jakby mnie wolal- tak sobie to tlumacze :) Ale to bardzo przyjemne. a tata zazdrosci :)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Zmęczenie ciążą- musze się wyżalić
Zaczęłam trzeci trymestr, a czuje się jakbym chodziła w ciąży dwa lata. Od samego początku mam problemy, najpierw odklejenie kosmówki, leżenie, stres, czy się wchłonie krwiak, nie obeszło się bez
Czytaj dalej