Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

Dziewczyny mam pytanie. Zbijam obecnie prolaktynę. Zaczęłam w poniedziałek od 1/2 tabletki. Dawki stopniowo zwiększam, według zaleceń ginki. Za tydzień zaczynam brać po dwie dziennie. Chodzi mi o to czy Wasze cykle zmieniły się jak zaczęłyście zbijać prolaktynę, chodzi mi głównie o owulację. Powiem tak, ja miałam owu ze śluzem i pękającymi pęcharzykami, jednak po zrobieniu badania okazało się, że najwidoczniej pękały niedojrzałe. Moja ginka powiedziała, że przez 3 m-ce zbijania mam nie przychodzić, dopiero jak zaciązę lub jak nie zaciąże przez te 3 m-ce. Czy u Was w trakcie leczenia były znaminy w całym cyklu i czy któraś z Was ustalała owu za pomocą testu. Ja chciałabym ustalać z testami, gdyż wcześniej chodziłam na monitoring, a teraz ginka powiedziała, że mam do niej przyjść tak jak pisała wyżej. Nie chę przegapić owu i dlatego decyduję się na testy. Ale naplątałam.
ines

13 cykl starań rozpoczęty

3 odpowiedzi na pytanie: Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

kaja26 Dodane ponad rok temu,

Re: Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

u mnie prl nie ma wpływu na owulację, mam podwyższoną prl a owulacja piękna sobie jest, także ja różnic wielkich nie zauważam, no a testy napewno mogą Ci pomóc w ustaleniu owulacji, być może teraz się uda !

21 cykl

margeritka77 Dodane ponad rok temu,

Re: Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

Ja jestem w podobnej sytuacji, walczę z podwyższoną prolaktyną ( bromergon). Jest to mój pierwszy cykl z tym lekiem, owul. była,wprawdzie nie stosowałam testu owu.,ale wszystkie objawy okołoowulacyjne zaobserwowałam- ból,brzucha, śluz płodny itp. Temperatura też wskazywała na owu. W Dzień Kobiet powinna przejść @, może mi zrobi prezent i nie przyjdzie? Życzę Ci, byś jak najszybciej uporała się z tą wstrętną prolaktyną!Pozdrawiam…

elik Dodane ponad rok temu,

Re: Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

jezeli chodzi Ci o dlugosc cyklu to u mnie bylo bez zmian. Po ilus tam miesiacach na lekach po prostu pojawila sie owulacja (ale u mnie byla to kwestia nie tylko prolaktyny)

Elik i Antek 2 latek

Znasz odpowiedź na pytanie: Zbijanie prolaktyny a owu i testy na owu

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Witamina D3
Witam Mam pytanie czy podawać witaminę D3 jak sie karmi dziecko bebikiem 2 (7,5 miesiąca)? Pytam sie bo pediatra mi mówił zeby nie podawać bo przedawkowanie witaminy jest gorsze niż
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
MAJÓWECZKI 2002 - REAKTYWACJA !!!
https://www.dzieckoinfo.com/forum/showflat.php?Cat=&Board=.&Number=1115758&page=0&view=&sb=&part=all&vc=1 Asia i Mati (7.05.2002)
Czytaj dalej