Zioła na owulację

Z obserwacji wydaje mi sie ze mam cykle bezowulacyjne. Czytałam o mieszankach ziołowych . Tylko nie wiem czy mogłabym połaczyć kuracje lekami z kuracja ziiolami. Czy jest jakaś mieszanka ziół, która mogłabym pić bez obaw na interakcje?

Odstawiłam tabletki pod koniec lipca 2004. Trzy miesiace nie powrocil okres i w tym czasie wykonałam badania na hormony: Estradiol 26,3 pg/ml, FSH 5,02, LH 4,6, Progesteron
0,8, Prolaktyna 11,50. Lekarz przepisał mi poczatkowo (4miesiące) Cyclo Progynove, potem cyclo Menorette Teraz jestem juz piąty cykl na Duphastonie (od 16dc do 25 po dwie tabletki dziennie) i mam stopniowo zmniejszać dawki.

3 odpowiedzi na pytanie: Zioła na owulację

iwona29 Dodane ponad rok temu,

Re: Zioła na owulację

Przeczytaj sobie „podstawy starających się” od Dagamary.Tam jest wszystko super przedstawione.
Pozdrawiam,

Iwona

vievioorka Dodane ponad rok temu,

Re: Zioła na owulację

Witaj! Temat ziółek był u nas poruszany mnóstwo razy i dlatego proponuję w „Szukaj” wpisać zioła albo ziółka i wyskoczy ci mnóstwo porad co brać, kiedy i w jakich dawkach.
Ja brałam niezależnie od zastrzyków hormonalnych słynny Hormeel SN, wiesiołek, łykałam tabletki z koniczyną, piłam potem różne mieszanki na ovu (taką która ma w swoim składzie rdest ptasi)
Ale może znajdziesz dla siebie coś ciekawszego niż to co ci tu wymieniłam.
Życzę oczywiście powodzenia

rrenya & donum Dei

axyz Dodane ponad rok temu,

Re: Zioła na owulację

U mnie sprawdziły się liście malin, napar z nich oczywiście 🙂

Anka

Znasz odpowiedź na pytanie: Zioła na owulację?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Czy pracodawca może odmówić urlopu
Witam. Mam pytanie. Czy pracodawca może odmówić urlopu wychowawczego. Prawnie przysłujuje nam trzy letni urlop ale jak to w praktyce wygląda? Czy "ONi" szantażują, że nie będzie powrotu po urlopie?
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Co na 1 urodziny??
Dziewczyny pomóżcie!! Co mam kupić mojej córeczce na pierwsze urodziny. Chciałabym żeby to było coś co ją ucieszy a jednocześnie nie zabije mnie swoją ceną. Chciałabym żeby się dało przy tym
Czytaj dalej