Życzę Wam dużo siły i wytrwałości…..

Długo nie zaglądałam do tego kącika. Broniłam się przed złymi wspomnieniami, chciałam zagłuszyć ten ból który ciągle we mnie jest. Straciłam dwie ciąże w 2006 roku. Po długiej walce, od pół roku jestem szczęśliwą mamusią. Życzę wszystkim dziewczynom, które pragną macierzyństwa żeby pomimo tego, że doświadczają tak wielkich tragedii miały siły walczyć o swoje szczęście. Przeczytałam kilka historii i łzy leciały mi ciurkiem. Każda z nas zastanawia się dlaczego musi tego doświadczyć? Nie myślcie dziewczyny dlaczego tak się stało, wypłaczcie się, wykrzyczcie ten ból, zostawcie w sercach pamięć o swoich aniołkach i idźcie do przodu. Myślcie o tym co ma być jutro, bo już jutro może zaświecić słońce, które odmieni wasze życie na lepsze?????

1 odpowiedzi na pytanie: Życzę Wam dużo siły i wytrwałości…..

olusia Dodane ponad rok temu,

Asiak fajnie, że masz już maleństwo. A straty będziemy pamiętać już zawsze. Niestety. Ale może kolejne dzieciątko choć w jakiejś części wynagrodzi nam ból i łzy.

Znasz odpowiedź na pytanie: Życzę Wam dużo siły i wytrwałości…..

Dodaj komentarz

Polecam
Kulki do prania
Mam pytanko. Czy któraś z szanownych koleżanek zna/używa kulek do prania. Takich o....[URL="https://www.kdc.pl/Kulki-do-prania_p700572000.html"] https://www.kdc.pl/Kulki-do-prania_p700572000.html[/URL] To rzeczywiście działa?
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
PROTOPIC
przepraszam, ze tu,ale wiecej z Was zaglada, moj macius ma przepisana ta masc i czytam ulotke i sie przerazilam! stosowala ktoras???? [QUOTE]Od czasu wprowadzenia maści Protopic do obrotu u bardzo małej liczby
Czytaj dalej