1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 40 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez bambamek
    te tez dla Ciebie

    ~~~

    Dziękuję, ale czuję po kościach, ze znowu nic z tego 🙁

    • Zamieszczone przez Olesia
      Dziękuję, ale czuję po kościach, ze znowu nic z tego 🙁

      oj tam!!! Przeczucia sa nic nie warte!!! Ja tez czulam ze nic z tego i co? 😉

      Kiedy dzien testu?

      • Zamieszczone przez bambamek
        oj tam!!! Przeczucia sa nic nie warte!!! Ja tez czulam ze nic z tego i co? 😉

        Kiedy dzien testu?

        W niedzielę, 28 mam testować.
        Nie wiem jednak, czy wytrzymam 😉

        • Zamieszczone przez Olesia
          W niedzielę, 28 mam testować.
          Nie wiem jednak, czy wytrzymam 😉

          A ja mam testować w środę, ale nie wiem czy chcę… Boję się 🙁
          Ostatnio mnie coś podbrzusze pobolewa i głowa. Robię sobie nadzieję i boję się rozczarować. Łaaa

          • Zamieszczone przez Asteria
            A ja mam testować w środę, ale nie wiem czy chcę… Boję się 🙁
            Ostatnio mnie coś podbrzusze pobolewa i głowa. Robię sobie nadzieję i boję się rozczarować. Łaaa

            Ja chyba tym razewm poczekam sobie już na @
            Przeważnie oczywiście nie wytrzymuję i robię wcześniej, ale teraz chcę być twarda 😉

            • Zamieszczone przez Olesia
              Ja chyba tym razewm poczekam sobie już na @
              Przeważnie oczywiście nie wytrzymuję i robię wcześniej, ale teraz chcę być twarda 😉

              Gdybym ja miała czekać na okres, to mogłabym nawet i 2 miesiące czekać. Zawsze miałam nieregularny, więc wg okresu nie mam co patrzeć 🙂

              • Zamieszczone przez Asteria
                Gdybym ja miała czekać na okres, to mogłabym nawet i 2 miesiące czekać. Zawsze miałam nieregularny, więc wg okresu nie mam co patrzeć 🙂

                Chyba, że tak 🙂
                U mnie jest raczej punkutalna zawsze, czasem 1 dzień sie spóźni – co ja wtedy przeżywam!

                • dziewczyny nie panikowac tylko myslec pozytywnie….. bolace podbrzusze to dobry znak…

                  • Zamieszczone przez justyna24
                    dziewczyny nie panikowac tylko myslec pozytywnie….. bolace podbrzusze to dobry znak…

                    Tak, tak, tyle, że teraz mnie boli zupełnie inaczej jak po pierwszej inseminacji. Przedtem mnie bolało przez pierwszy tydzień po IUI, a teraz dopiero jakiś 2-3 dni, ale w drugim tygodniu po IUI. Zobaczymy…

                    • Zamieszczone przez justyna24
                      dziewczyny nie panikowac tylko myslec pozytywnie….. bolace podbrzusze to dobry znak…

                      Dobra, dobra, Teraz mądrala z Ciebie 🙂

                      Żartuję oczywiście.

                      Mnie kłuje lewy jajnik – czyli na bank torbiel. Mogę o 100 milionów się założyć z każdym.
                      Poza tym pryszcze na dekolcie sie pojawiły pare dni temu, a to dobrze nie wróży :Nie nie:

                      No nic, odpuszczam sobie chyba wszystko powoli.

                      W przyszłym roku papiery adopcyjne załatwiamy.

                      • olesia poczekaj do wyniku nie przewiduj nie jestem madrala jeszze niedawno przeżywałam to co wy teraz…

                        • Hej Dziewczyny,
                          a mnie od czasu IUI codziennie pobolewa brzuch (jak przy owulce) i sutki mam strasznie wrażliwe. Dodatkowo częściej muszę opróżniać pęcherz, a wczoraj zjadłam 3 talerze zupy ogórkowej 🙂 – więcej już nie było
                          Nie wiem co myśleć, bo na takie objawy to trochę za wcześnie (tydzień po IUI)
                          Albo się nakręcam i to tylko zwykły zbieg okoliczności albo może, może…

                          Olesiu, nie znam dokładnie Twojej historii, ale nie poddawaj się!!!! Trzymam kciuki!!!

                          • ten brzuch jest obiecujacy i te sutki:) natomiast co do jedzenia to mysle że sobie wmawiasz fisia jak to mówia bo na takie objawy za wczesnie ja tez tak wielokrotnie robiłam:) ale 3mam kciuki

                            • Zamieszczone przez justyna24
                              ten brzuch jest obiecujacy i te sutki:) natomiast co do jedzenia to mysle że sobie wmawiasz fisia jak to mówia bo na takie objawy za wczesnie ja tez tak wielokrotnie robiłam:) ale 3mam kciuki

                              co do tej zupy ogórkowej, to wiem, że za wcześnie gdyby co.
                              Chociaż ja mam jedzeniowe zachcianki bez ciąży (np. naleśniki o dwunastej w nocy :)) jedyne co mnie dziwi to ilość (3 talerze) i gdyby nie moja córka zjadłabym więcej 🙂 🙂 🙂

                              • Zamieszczone przez Olesia
                                W niedzielę, 28 mam testować.
                                Nie wiem jednak, czy wytrzymam 😉

                                ja też mam w niedzielę testować i też nie wiem czy wytrzymam 🙂

                                • oj to widzę że nie sama w nd będę testować(choć powinnam do wtorku poczekać) ale nie wiem czy wytrzymam….
                                  Milaga-po inseminacji czułam się tak jakbym wcale jej nie miała w sensie fizycznym, bo emocjonalnie to kiepsko;po prostu nie tak sobie to wyobrażałam…
                                  i był płacz długo…
                                  zastanawiam się co będzie jak się nie uda,ile razy mam próbować???
                                  decydować się na in vitro???nie za bardzo mi fundusze pozwalają a raczej na pewno:(
                                  nie wiem,poczekam…
                                  tak strasznie chciałabym aby NAM wyszło(a trochę nas tu jest:) )
                                  cieszę się jednak że coś robię w tą stronę:żeby jednak się udało tzn: nie siędzę i nie płaczę tylko i wyłącznie….
                                  także Dziewczyny:” w grupie siła,nie jesteśmy same,nie możemy się poddać”

                                  • Witajcie 🙂
                                    Jednak zrobiłam dzisiaj test – nie wytrzymałam do weekendu.
                                    Jeszcze w to nie wierzę, ale chyba jestem z ciąży. Jest bladziutka druga kreseczka
                                    Idę zrobić dzisiaj jeszcze betę. Wyniki pewnie będą dopiero w piątek. Zobaczymy co to będzie 🙂

                                    • SUPER
                                      Trzymam kciuki za wysoką bete
                                      A czemu dopiero w piątek ma być wynik? To dlugo!
                                      Nie mogę uwierzyć, że tak szybko się uwinęłaś 🙂
                                      Ja jeszcze czekam z testowaniem do weekendu i mam cichą nadzieję, że do ciebie dołączę…

                                      • Zamieszczone przez Asteria
                                        Witajcie 🙂
                                        Jednak zrobiłam dzisiaj test – nie wytrzymałam do weekendu.
                                        Jeszcze w to nie wierzę, ale chyba jestem z ciąży. Jest bladziutka druga kreseczka
                                        Idę zrobić dzisiaj jeszcze betę. Wyniki pewnie będą dopiero w piątek. Zobaczymy co to będzie 🙂

                                        asteria ale swietnie:) gratuluje rób ta bete i dawaj znak:)

                                        • Dziękuję Wam za gratki 🙂
                                          Wyniku z bety dopiero w piątek, bo krew wysyłają do badania jakieś 120 km. Nie wiem czemu tak daleko. Babka mówiła, że może będą jutro, ale dla pewności lepiej abym przyszła w piątek. Mam nadzieję, że wynik będzie wysoki. Póki co boję się cieszyć.
                                          Trzymam kciuki za resztę dziewczyn 🙂

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general