1 inseminacja

Wczoraj o godz.10 miałam IUI i nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Jeden dzień przed miałam 3 pęcherzyki 2 większe i jeden mniejszy wyhodowane na 1/2 tabl.clo od 5 do 9 dc cyklu. Oczywiście miałam robiony monitoring od 8 dc, ale ja mam dość długie cykle 30-31 więc termin IUI wypadł 16 dc.
Wieczorem przed IUI pękł mi pęcherzyk, wczoraj ok popołudniu znowu mnie bolał jajnik myslę że pękł kolejny… a IUI była rano.
Przejdę do mojego pyt. bo dziś strasznie mnie boli brzuch i mam śluz płodny tak jakby dziś była owulacja, czy możliwe że pękł ten 3 (był dość mały 14 mm)w przed dzień IUI. Boję się że IUI była za wcześnie…
Oczywiście poprawiłam naturalnie wczoraj i dziś (męża plemniki mała ilość dobra ruchliwość).
Czy lepiej by plemniki czekały na komórkę?
Sorry za ilość pytań… POZDRAWIAM

Strona 43 odpowiedzi na pytanie: 1 inseminacja

  1. Zamieszczone przez Asteria
    Uff, beta 673 😉

    Bardzo się cieszę i ogromnie gratuluję
    Pewnie już nie długo zabawisz na tym wątku Szczęściaro, ale daj czasem znać co u Ciebie.
    Ja jeszcze tu pobędę.
    Życzę spokojnej ciąży 🙂

    • milaga obyś tu była jeszcze tylko miesiac….. choc na oczekujace…. jest tam fajnie:)

      • PUK<PUK tak skromnie do Was tu zaglądam i przyłączam się. Juz 13 grudnia idę na moją pierwszą IUI na którą czekałam bardzo długo. tzn staramy się z mężem 76 cykli o pierwszą dzidzie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Stracha mam ale co tam. Nie boje się samej IUI ale tego, że nie uda się. Wiem, wiem z góry juz mam czarnr myśli więć teraz pozytyw,pozytyw 😉

        • czy któraś z was miała inseminację robioną w Rzeszowie w “MEDICOR”????
          Pytam bo mam tam mieć IUI właśnie w Rzeszowie w “MEDICORZE” i jestem ciekawa jaki to koszt. Jeśli któraś z Was jest zorientowana to proszę o odpowiedź. Dziękuję.

          • Sam koszt inseminacji to 540 i w to jest wliczone usg. Ja tam miałam i justyna 24.

            • Zamieszczone przez justyna24
              milaga obyś tu była jeszcze tylko miesiac….. choc na oczekujace…. jest tam fajnie:)

              Dzięki, dołączę do ciebie na oczekujących jak tylko zaciążę. Póki co siedzę tu.
              Co tu taka pustka dziewczyny?

              • Zamieszczone przez heksa78
                Sam koszt inseminacji to 540 i w to jest wliczone usg. Ja tam miałam i justyna 24.

                Ja w Warszawie płacę 700 zł za sam zabieg IUI + 100 zł USG +160zł leki – ale macie tanio 🙂

                • U nas 1-sza wizyta 80, kolejne, jeśli to są monitoringi to 40. A czemu w rzeszowie będziesz mieć inseminacje jeśli mogę zapytać?

                  • hej dziewczyny ja 10 dni po iui.
                    nie czuje sie jakos inaczej
                    na dodatek od 3 dni mam katar, bolace gardlo no i problemy z pecherzem
                    probowalam to leczyc bez tabletek_ pilam duzo wody, herbatke i sok zurawinowy, wit c ale nic nie pomagalo a pecherz dalej bolal. przestraszylam sie bo jak sikalam to mialam takie male kropki. krwi na papierze.
                    wiec pomyslalam ze nie ma na co czekac i poszlam do lekarza a on oczywiscie przepisal amoxycyllin- antybiotyk. mowilam mu o iui i pytalam pare razy czy to nie zaszkodzi dzidzi jesli jestem w ciazy, niby powiedzil ze nie, czytalam tez na necie i lekarze podaja go kobietom w ciazy.
                    jej boje sie ze jesli mi sie udalo zajsc to zeby tylko te leki nie zaszkodzily:( mialam tez goraczke i nie wiedzoalam jakie leki wziac by ja zbic ,czy moge mieszac inne leki z tym anybiotykiem, polozylam sie wiec do wyrka i wygrzewalam
                    obawiam sie troche tego antybiotyku
                    co o tym myslicie?

                    • kropko a mi to dość obiecujaco wyglada:) ja tez byłam przeziebiona jak byłam a jeszcze otym nie wiedziałam:) czsto goraczka i lelkkie przeziebienie to pierwszy objaw:) i ta delikatna krew mam nadzieje że ci sie udało… a co do leku to sie nie przejmuj… bierz go nie zaszkodzi… 2 tyg temu byłam na chorobowym bo sie przeziebiłam i leczyłam sie herbata z sokiem malinowym:) i lezałą mduzo… kropko rób test w poniedziałek… albo idz na bete

                      • Zamieszczone przez bulinka82
                        czy któraś z was miała inseminację robioną w Rzeszowie w “MEDICOR”????
                        Pytam bo mam tam mieć IUI właśnie w Rzeszowie w “MEDICORZE” i jestem ciekawa jaki to koszt. Jeśli któraś z Was jest zorientowana to proszę o odpowiedź. Dziękuję.

                        bulinko ja tam robiłą iui i tam sie leczyłam u dr magonia:) polecam miły konkretny i przystojny zawsze żartowałą z moim mężem:) ja zawszłąm w ciaze po 2 iui… wiec i tobie życzę szczęscia….. wiec jestes z podkarpacia
                        iui koszt 540 zł 1sza wizyta 80 druga wizyta 40 zł

                        i leki ponad 200 zł

                        • Zamieszczone przez justyna24
                          kropko a mi to dość obiecujaco wyglada:) ja tez byłam przeziebiona jak byłam a jeszcze otym nie wiedziałam:) czsto goraczka i lelkkie przeziebienie to pierwszy objaw:) i ta delikatna krew mam nadzieje że ci sie udało… a co do leku to sie nie przejmuj… bierz go nie zaszkodzi… 2 tyg temu byłam na chorobowym bo sie przeziebiłam i leczyłam sie herbata z sokiem malinowym:) i lezałą mduzo… kropko rób test w poniedziałek… albo idz na bete

                          mieszkam w uk wiec z ta beta to nie za bardzo. tu mi kazali zrobic sik test po 14dniach od iui wiec zobaczymy
                          kurcze chyba po tych antybiotykach zaczyna mnie mala swedziec mam nadzieje ze to nie grzyb. sa jakies domowe sposoby na to?

                          • Kropko,
                            przy antybiotyku jedz dużo jogurtów i kefirów.
                            I przydałoby się coś osłonowego typu Trilac.

                            • Zamieszczone przez milaga
                              Kropko,
                              przy antybiotyku jedz dużo jogurtów i kefirów.
                              I przydałoby się coś osłonowego typu Trilac.

                              zakupilam kefiry,jogurty naturalne, actimelki, maslanke. jutro sie umowie do lekarza bo nie wytrzymam z tym cholirstwem sorki za wyrazenie:)

                              • Zamieszczone przez bulinka82
                                czy któraś z was miała inseminację robioną w Rzeszowie w “MEDICOR”????
                                Pytam bo mam tam mieć IUI właśnie w Rzeszowie w “MEDICORZE” i jestem ciekawa jaki to koszt. Jeśli któraś z Was jest zorientowana to proszę o odpowiedź. Dziękuję.

                                Bulinko własnie to ty zasmarowałas moja laparoskopie na starających
                                Cieszę się,że też już jesteś po. Kiedy będziesz miala IUI ja mam wstawić się na 13.12.2010 r.- to będzie mój I raz

                                • Zamieszczone przez heksa78
                                  U nas 1-sza wizyta 80, kolejne, jeśli to są monitoringi to 40. A czemu w rzeszowie będziesz mieć inseminacje jeśli mogę zapytać?

                                  Bo jestem z Dębicy. B-) i mój gin da mi namiary na jakiegoś lekarza ma na imię chyba Tomasz ale nie jestem pewna jutro będę wszystko wiedzieć jak się nazywa, no i na kiedy będę się miała zgłosić. Przepraszam że dopiero teraz tu zaglądnęłam ale tak jakoś zleciało. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy pa pa do jutra

                                  • Zamieszczone przez marita77
                                    Bulinko własnie to ty zasmarowałas moja laparoskopie na starających
                                    Cieszę się,że też już jesteś po. Kiedy będziesz miala IUI ja mam wstawić się na 13.12.2010 r.- to będzie mój I raz

                                    Jutro się dowiem ale dziś jest mój 18-ty dc. Ty masz 13-tego a który to będzie dc u ciebie?? A tak w ogóle to w którym dc robi się IUI? i czy też potrzebny jest PREGNYL lub coś podobnego??

                                    • Zamieszczone przez bulinka82
                                      Jutro się dowiem ale dziś jest mój 18-ty dc. Ty masz 13-tego a który to będzie dc u ciebie?? A tak w ogóle to w którym dc robi się IUI? i czy też potrzebny jest PREGNYL lub coś podobnego??

                                      to będzie mój 14 dc Pregnyl juz zakupiony -czeka w lodówce. Na oddziale albo mnie zostawia albo od razu będziemy działać-wszystko zależy od pęcherzyków

                                      • aha to już rozumiem wszystko. Całuski pozdrawiam i

                                        • [QUOTE=prymulka82;3048808]
                                          na razie… Nic. @ nie ma ale jakoś nie wierzę aby się udało(dziś mija 14 dni )
                                          gdyby pogoda mi pozwoliła :)- to bym wyszła z domu i była już dawno w aptece,jak dziś nie przyjdzie @ to jutro przed pr robię testa(albo tak to sobie tłumaczę przed porażką)

                                          Prymulko co u ciebie? Udało się… czy robisz drugie podejście do IUI?
                                          Ja 13.12 mam USG i pewnie 14-15.12 – drugie IUI.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 1 inseminacja

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general