10 mm

Dopisuję się dotegorocznych październikówek i mam szczerą i ogromną nadzieję pozostać tam aż do dnia porodu.
O Maleństwie dowiedzieliśmy się w walentynki – wtedy też test ciążowy wyszedł pozytywnie. Można tego Małego człowieczka nazwać Palcem Bożym bo zmusił nas do wyrwania się z szarej rzeczywistości i szukania nowych rozwiązań ( MIESZKANIA!!!)
Pierwsze USG w zeszłym tygodniu wykazało, ze mały przecinek umiejscowił się tam gdzie trzeba ale serduszka jeszcze nie pokazał.
Dziś sprezentował nam kolejne wielkie przeżycie – tętno – 132..
Przede mną ( nami) jeszcze bardzo trudne chwile. Mam za sobą dwie ciąże obumarłe w okolicach 9 tygodnia i jednego wspaniałego cudownego nieomal 2 letniego Łobuziaka – Igorka. Teraz podobnie jak w ciąży z nim będę drżeć przez cały pierwszy trymestr, będę niecierpliwie czekać na kopniaczki i najbardziej niecierpliwie na poród w wyznaczonym terminie by przywitać tę małą istotkę na świecie.
Trzymajcie za nas dziewczyny kciuki. Są nam potrzebne!

ika i Igor 01.04.2004

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 10 mm

  1. Re: 10 mm

    Tak dopisałam się
    Jeszcze raz dla Wszystkich serdeczne usciski za aż tyle ciepłych słów.
    Naprawdę bardzo bardzo mi miło
    Byle tylko wszystko było Ok

    ika i Igor 01.04.2004 + październikowa nadzieja

    • Re: 10 mm

      GRATULUJĘ I BARDZO MOCNO ŚCISKAM KCIUKI BY WSZYTSKO BYŁO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU!!!!!

      pozdrawiam
      Ola & Ala

      • Re: 10 mm

        Ikkuniu 🙂 Coz ja moge napisac jeszcze? Przeogromnie sie ciesze, ze widzialas juz swojego szkraba no i serduszko. Przed Toba cudowny okres i co do tego nie mam watpliwosci. Nastepne swieta spedzicie juz w czworke pewnie w nowym mieszkanku. Sciskam mocno i pozdrow ode mnie malenstwo;)

        Ninka, Agatka (04.06.99) i Martynka (12.03.05)

        • Re: 10 mm

          GRATULUJE Z CALEGO SERCA!!!
          Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za malenstwo w Twoim brzuszku!
          Przytulam cieplutko.

          Gosia i Olivia (26.06.05)

          • Re: 10 mm

            Wspaniała wiadomość! Ciąża na pewno będzie zdrowa, tyle kciuków z Wami! Powodzenia w szukanie mieszkania (my jesteśmy właśnie na etapie podpisywania umów!). Fajna różnica wieku będzie między dziećmi, tylko się cieszyć 🙂

            Dagmara i Emilka (21 miesięcy)

            • Re: 10 mm

              Gratulacje i życze spokojnej ciąży!!


              Julia i Gabi 23m

              • Re: 10 mm

                Gratuluję i będę kciuki trzymać do października!

                Kas
                Buzi od Zuzi i synka Tymka

                • Re: 10 mm

                  jeeeeeeeeeeeeeeejkuuuu gratulacje moje serdeczne!!!!!!!!!!

                  Wszystko na pewno będzie ok, zobaczysz, trzymam za to kciukaski

                  pozdrowionka

                  • Re: 10 mm

                    Dominiko bardzo bardzo się ciesze i gratuluję. Ściskam mocno i trzymam kciuki by 9 miesięcy minęlo bez żadnych problemów.
                    Buźka :))

                    Ania+Asia 7.08.2003 +MALUCH WIOSENNY

                    • Re: 10 mm

                      Gratuluję i mocno trzymam kciuki.

                      Iwona, Sebuś 17.03.03 i dzidzia

                      • Re: 10 mm

                        GRATULUJĘ raz jeszcze i zycze spokojnej ciązy 🙂


                        Aga,Tysia (30mcy) i KTOSik(16tc)

                        • Re: 10 mm

                          Ikkunia,
                          Strasznie się cieszę, będziemy mocno trzymac kciuki.
                          Nic się nie martw, będzie dobrze, Igorek z tatusiem będą Cię wspierac.
                          Napisz tylko czy musisz przechodzic taką procedurę jak przy Igorku (z tego co pamietam brałaś acard)?
                          Milion uścisków!

                          Ewa77+Maja 20 miesięcy

                          • Re: 10 mm

                            Serdeczne gratulacje! Oj pamietam pamętam te straszne Twoje chwile.
                            Trzymaj się, zazdroszczę wiesz?:)

                            Kate i [Zobacz stronę]

                            • Re: 10 mm

                              Witaj Ikuniu!

                              I ja trzymam – z całych sił !!!
                              Zobaczysz, szybko zleci….życzymy jak najbardziej spokojnej i bezproblemowej ciąży

                              Pozdrawiam

                              Gosia

                              • Re: 10 mm

                                Wielkie gratulacje!
                                Kciuki trzymamy bardzo mocno…

                                M&Marta i Wrześniątko

                                • Re: 10 mm

                                  W zaleceniach miałam aspirynę protect i od testu ciazowego znów ja biorę.
                                  Mam nadzieję, ze wszystko skończy się równie szczęśliwie jak przy igorku – przede mna 2 najgorsze tygodnie.

                                  ika i Igor 01.04.2004 + październikowa nadzieja

                                  • Re: 10 mm

                                    To co trzymać kciuki za wpadkę?
                                    Czy postaracie się sami

                                    ika i Igor 01.04.2004 + październikowa nadzieja

                                    • Re: 10 mm

                                      Jeeeeeny jaki pieknyyy brzuszek!!!!!!
                                      Ale Ci zazdroszczę zaawansowania.. zazdroszczę wszystkim powyżej 14 tygodnia..
                                      Łatwego rozwiązania życzę!!!!

                                      ika i Igor 01.04.2004 + październikowa nadzieja

                                      • Re: 10 mm

                                        Ikkuniu, gratuluję z całego serca.
                                        I trzymam kciuki za pomyślne i pełne 9 miesięcy :*

                                        Natunia (2 latka)

                                        • Re: 10 mm

                                          Gratulacje!!!!! A kciuki juz trzymamy

                                          Edyta i

                                          Juleczka 12-03-2005

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 10 mm

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general