13-dniowo dieta .opis. .Ja dziś zaczełam :)

Dzień 1 i 8
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak (kalafior, brokuł)
3 posiłek : 1 duża pierś z kurczaka (gotowana) sałata z oliwą z oliwek

Dzień 2 i 9
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : 1 duża pierś z kurczaka (gotowana) sałata z oliwą z oliwek
3 posiłek : plasterek szynki (10 dkg) 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

Dzień 3 i 10
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : gotowany szpinak (kalafior, brokuł), pomidor
3 posiłek : 2 jajka na twardo, 1 plasterek szynki (10dkg) sałata z oliwą z oliwek

Dzień 4 i 11
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, 1 serek farmerski – małe opakowanie
3 posiłek : 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

Dzień 5 i 12
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : duża marchewka tarta z cytryną
3 posiłek : 1 ryba z odrobiną sosu do pieczenia

Dzień 6 i 13
1 posiłek : kubek kawy + kostka cukru
2 posiłek : Kurczak (cały) + sałata z olejem i cytryną
3 posiłek : 2 jaja na twardo + 1 duża marchew

Dzień 7
1 posiłek : kawa + kostka cukru
2 posiłek : kawałek gotowanego chudego mięsa + świeży owoc
3 posiłek NIC

i do tego piję 5-6 szklanek dziennie herbaty PU-ERH i piję duzo wody.

Tak jak w tytule, dziś zaczełam diete 13-dniową,
jeśli to niepomoże to trzeba będzie kupić DC

będe codziennie wpisywała jak sie czuje i jak mi idzie

Sałaty szukałam dziś we wszystkich sklepach aż poszłam do marketu i tam była czekała na mnie a kosztowała 5,27zł 🙂
ale szpinak to mi nie posmakował…..fuuuuuu, ale da się znieść

Trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki i mam nadzieje ze wytrwam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a może któraś z was chce do mnie dołączyc?

CHMURKA I KLAUDIA 13.09[obrazek]img src=”/upload/28/51/_201113_n.jpg[/obrazek]

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 13-dniowo dieta .opis. .Ja dziś zaczełam :)

  1. Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

    niby tak, ale mi się wydaje że po tej diecie się nie chce jeść ale jak ktoś taki jak ja zobaczy czekolade to wzroku od niej nie może oderwać….wrrrrrr i wtedy jest nawrót kilogramowy

    • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

      hihi no moze jesli ktos wazy 100 to moze i tyle by schudł, bo grubszemułatwiej zrzucić pare kilo

      CHMURKA I KLAUDIA 13.09

      • 1,5 dnia już za mną

        zjadłam już lunch , waga jagby mniejsza się robi, czuje się dobrze, oby tak dalej i bedzie super.
        teraz oby do odjadu…już nie moge doczekać sie tego jogurtu i szyneczki:) hihihihi

        CHMURKA I KLAUDIA 13.09

        • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

          jakies dwa tyg temu podalam prwaie ze identyczny przepis….czyli tak zwana dieta..kopenhaska..wygrzebana z amer. prasy..
          autorka jeszcze dodaje ze nie wolno zuc nawet gumy
          mozna zeszczuplec od 5- 10 kg..w zaleznosci od predyspozycji..
          powodzenia..i daj znac jak efekty… Na pewno 3 pierwsze dni..baardzo ciezkie..
          aa.i jeszcze jedno..posilki powinny byc jedzone w miare regularnie..czyli..ok 7-9…1-3..5-7..i obiad mozna zamieniac z kolacja

          claudia.. prawie 8 miechow;)))

          • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

            odchudzałaś się na niej?

            CHMURKA I KLAUDIA 13.09

            • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

              chmurko, zycze Ci powodzenia, bo widze jak wielkim probleme jest dla dal Ciebie Twoja waga, ale chcialam Ci tylko napiscac, ze codzienne wazenie sie i porownywanie wagi z ta z dnia poprzedniego nie ma nic wspolnego z rzeczywistym chudnieciem, tylko np.jest efektem mniejszej zawartosci wody w organizmie…
              moj najlepszy przyjaciel stosowal te diete, rzeczywiscie schudl bardzo, ale po jakims czase znowu przytyl (slynne jojo) i teraz jest na innej… wiec z tym regulowaniem trawiena to tez ostroznie ;))
              ja ze swojej strony moge Cie jedynie pocieszyc, ze jak bylam mlodsza wazylam ok. 55 kilo mam 160 cm wzrostu) i diety dawaly efekt na ok miesiac, gora 2), a pozniej waga nieustannie wracala do tych 55. teraz bez zadnej diety waze ok. 48 (nooo, fakt mialam ostra diete “matki karmiacej” ale prawie sie wykopnczylam, bo wazylam 44 kilo) a utrzymuje ja dzikei niejedzeniu-tabliczki-czekolady-na -raz :)) i temu, ze 2 razy w tyg intensywnie cwicze na jodze
              a wogole to mysle, ze z wiekiem jakos samo przyszlo mi chudniecie (ok. 20 roku zycia waga sama spadla o prawie 8 kilo)
              trzymaj sie mocno
              pozdrawiamy
              emalka i Zuzka, ur.21.04.03

              • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                no ja mam nadzieje że efektu jojo ni ebędzie jeśli po tej diecie dobrze sie bede odrzywiać

                CHMURKA I KLAUDIA 13.09

                • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                  Stosowałam tą diete kiedys, pomogła, ale…
                  Zaczęło sie dziac cos dziwnego z moim organizmem. Zupełny rozstrój. Juz było po diecie a ja chudłam w zastraszającym tempie. Wyniki poleciały na łeb na szyje, rozlegulował mi sie okres, miałam silne zawroty głowy i omdlenia. I to wszystko sie działo nie w czasie diety tylko pare dni po skończeniu. Oczywiscie wypadały mi włosy i łamały sie paznokcie.
                  Diete stosowałam 3 lata po pierwszym porodzie.
                  Musze przyznac ze sie bardzo przestraszyłam. Wpłyneła ona bardzo negatywnie na stan zdrowia. Ponoc niekorzystny wpływa mają jajka jedzone w takiej ilości.
                  Napisałam to nie dlatego zeby cie straszyc, ale dlatego zeby przestrzec ze cos takiego moze sie dziać.
                  Do wagi swojej wróciła i to z nawiązką.
                  Stosowałam w zyciu 2 diety tą i eliminacyjną, i powiem ci ze ta druga znacznie lepiej wpłynęła na mnie. Chudnie sie tak samo ale bez tak drastycznych skutków.

                  Ewa, Sandra, Sebastian

                  • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                    Oczywiście, że efekty uboczne widoczne są dopiero po jakimś czasie, dlatego tak ciężko sobie uzmysłowić, że przyczyną moze być złe odżywanie. Organizm podczas takiej diety korzysta z tego co może, poprostu trawione są rezerwy, zużywane wszystkie zapasy energetyczne w tym też minerały i witaminy. Kiedy zaczynamy jeść w miarę normalnie organizm w zastraszającym tempie gromadzi wszystko spowrotem aby uchronić się przed kolejną głodowką i jest to najzupełniej normalne, dlatego często po takich dietach ponownie się tyje. A potem przychodza wyrzuty sumienia i to pierwszy krok do tego aby zapaść w bulimię albo anoreksję. Bardzo dużo było już programów i reportaży wlasnie o takich dietach, dlatego napisałam też wątek o dietach i wcale nie po to aby kogoś ociągnąc od tego ale po to aby sobie uzmysłowić jakie może mieć to skutki oczywiście powtarzam, że może a nie musi. Warto poszperać sobie po internecie na ten temat.

                    Agus i Kamilek (24.03.2003)

                    • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                      Jak postępy? Mój mąż schudł na niej 7 kilo, ale później trzeba sie pilnować co sie je, żeby waga nie wróciła.

                      • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                        hohohoh, niestety dzisiaj była załamka, dziewczyny podnosiły mnie na duchu ale nie dałam rady, przerwałam dziś, mam 2 kilo na minusie dziś był mój 6 dzień,
                        ale od 1 lutego znowu zaczynam a może już pojutrze 🙂
                        więcej siły do walki trzeba mieć, teraz już przynajmniej wiem jak trzeba sie psychicznie nastawić zeby dać rade przez 13 dni, a ja znalazłam przepis i już hop siup na drugio dzień dieta,a jednak trzeba najpierw mieć siłe !!!!!
                        Tak naprawde to 5 dnia zjadłam talerz rosołu, nie to że byłam głodna ale nie mogłam wytrzmać, uwielbiam rosół. i to wszystko zapoczątkowało, wstałam 6 dnia rano i już wiedziałam że to koniec. Ale teraz twardo bede trzymać się, DAM RADE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Dodam tylko że 2 dzień był najgorszy, po kawie troche mnie ruszało, ale ogólnie czułam się bardzo dobrze.

                        Takze zaczynam od nowa

                        CHMURKA I KLAUDIA 13.09

                        • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                          ja też się dobrze czułam na tej diecie.
                          Najgorzej było pierwszego dnia jak mój Mężczyzna ugotował zupę którą ubóstwiam, patrzałąm z taką wściekłością ale nie zjadłam.
                          Przerwałam w piątym dniu ale ze względu na zdrowie.
                          Teraz od dwóch dni liczę kalorie i myślę, że to zdrowsze.
                          Schudłam 2,5kg a przytyłam 3,5 kg, ale jadłam więcej.
                          Napisz jaku Ciebie po kilku dniach po diecie, czy przybyło Ci kg. Jeśli będziesz jadła mniej to może utrzymasz wagę -życzę Ci tego, powodzenia!!!

                          • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                            Po tej 13-tce wiekszosć osób, które znam wróciło do swojej wagi. Ale słyszałam, że skutecznym sposobem jest Focus i picie 3 x dziennie herbatki Klimuszko Nova z firmy Bio-Active.
                            Poczytaj o Focus . Jest to lek homeopatyczny i będzie to pierwsza rzecz, po którą sięgnę jak skończę karmić i będę chciała zrzucic parę kilogramów.
                            Niezależnie od tego co wybierzesz to POWODZENIA!!!

                            • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                              ja w lutym wracam do “pracy”- bede miała zdjecia dokalendarza…muszę zrzucić 10 kg i żadnych zwisów:(
                              jade na narty – jeżdże od rana do wieczora – zakatuje sie…
                              no i dieta… trzymajcie kciuki…
                              w razie gdybym nie schudła, jest za mnie zastępstwo – nie pozostaje mi nic tylko chudnąć:)
                              jednakże stawiam na sport i nie obżeranie sie:)

                              • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                                ja w lutym wracam do “pracy”- bede miała zdjecia dokalendarza…muszę zrzucić 10 kg i żadnych zwisów:(
                                jade na narty – jeżdże od rana do wieczora – zakatuje sie…
                                no i dieta… trzymajcie kciuki…
                                w razie gdybym nie schudła, jest za mnie zastępstwo – nie pozostaje mi nic tylko chudnąć:)
                                jednakże stawiam na sport i nie obżeranie sie:)

                                • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                                  hej, ja pije herbate Bio- Active Pu erh, a o tym focusie słyszłam

                                  CHMURKA I KLAUDIA 13.09

                                  • Re: 13-dniowo dieta.opis..Ja dziś zaczełam 🙂

                                    jeśłi moge wiedzieć to do jakiego kalendarza?

                                    CHMURKA I KLAUDIA 13.09

                                    Znasz odpowiedź na pytanie: 13-dniowo dieta .opis. .Ja dziś zaczełam :)

                                    Dodaj komentarz

                                    Angina u dwulatka

                                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                    Czytaj dalej →

                                    Mozarella w ciąży

                                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                    Czytaj dalej →

                                    Ile kosztuje żłobek?

                                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                    Czytaj dalej →

                                    Dziewczyny po cc – dreny

                                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                    Czytaj dalej →

                                    Meskie imie miedzynarodowe.

                                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                    Czytaj dalej →

                                    Wielotorbielowatość nerek

                                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                    Czytaj dalej →

                                    Ruchome kolano

                                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                    Czytaj dalej →
                                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                    Logo
                                    Enable registration in settings - general