13 latek ojcem

Wlasnie przeczytalam.

Szok!!!!!!

[Zobacz stronę]

[Zobacz stronę]

Strona 4 odpowiedzi na pytanie: 13 latek ojcem

  1. z matki zrobili, nazwijmy to po imieniu, dziwkę…publicznie
    to dziecko kiedys dorośnie, czego się o matce dowie?

    nawet jeśli laska się puszcza…choćby ze względu na dziecko, darowali by sobie

    a szczeniaki dla chwili sławy przechwalają się, kto kiedy i ile razy ją bzykną

    wczesne tatusiowanie zrobi się trendy?

    • Zamieszczone przez Vala
      z matki zrobili, nazwijmy to po imieniu, dziwkę…publicznie
      to dziecko kiedys dorośnie, czego się o matce dowie?

      nawet jeśli laska się puszcza…choćby ze względu na dziecko, darowali by sobie

      a szczeniaki dla chwili sławy przechwalają się, kto kiedy i ile razy ją bzykną

      wczesne tatusiowanie zrobi się trendy?

      koszmarne, prawda?
      po co to wszystko!

      • Masakra, co to za dziewczyna jest…15 lat i tylu ochotników na tatusiów….
        Jak mi szkoda tego dzieciaczka….

        A tak na amrginesie…może to dziwne ale nie rozumiem…. Na tej stornce jest pokazany filmik z wywiadem z “rodzicami”…po jakims czasie ta dziewczyna bierze coreczke od niego i klepie ja po placach? po co ona wali ja po plecach, przeciez malej nic nie bylo…. chyba żem gapa i nie zauważyła:D

        • Zamieszczone przez magdaimateusz
          Masakra, co to za dziewczyna jest…15 lat i tylu ochotników na tatusiów….
          Jak mi szkoda tego dzieciaczka….

          A tak na amrginesie…może to dziwne ale nie rozumiem…. Na tej stornce jest pokazany filmik z wywiadem z “rodzicami”…po jakims czasie ta dziewczyna bierze coreczke od niego i klepie ja po placach? po co ona wali ja po plecach, przeciez malej nic nie bylo…. chyba żem gapa i nie zauważyła😀

          bo na wyspach i w uk i tu w irl – taki jest sposób trzymania dziecka….zamiast tulic….to po jedzeniu i ot tak sobie chcac potrzymac – tak właśnie je trzymaja – jedna reka na klatce piersiowej podtr5zymuje szyje i główke…druga klepie po plecach

          • Zamieszczone przez teodor76
            bo na wyspach i w uk i tu w irl – taki jest sposób trzymania dziecka….zamiast tulic….to po jedzeniu i ot tak sobie chcac potrzymac – tak właśnie je trzymaja – jedna reka na klatce piersiowej podtr5zymuje szyje i główke…druga klepie po plecach

            Dziękuje za wyjaśnienie:)

            • okazuje się,że ta historia była troszkę zmyślona
              Potencjalnych ojców dziecka jest prawdopodobnie 7
              a 13 latek chciał zarobić kasę..;)więc zgodził się na rzekome ojcostwo

              • Co za idiotyzm… To wkońcu kto jest ojcem?głupota…
                Wogóle to ja powrócę do zdjęcia na pierwszej stronie tego wątku które któraś z was wklejała,i mam do was pytanie,czy którakolwiek z was kilka dni po porodzie usiadłaby w taki sposób bądź w taki jak w wywiadzie??Ja w życiu,ledwo umiałam głowe z poduszki podnieść,a co dopiero tak sobie siadać,bez większych problemów brać dziecko na ręce…Ja nie dawałam rady,czułam że niezbyt to bezpieczne bo w każdej chwili mogę zasłabnąć… Powiedzcie mi czy wy dałybyście radę?Coś chyba cała ta sprawa mi się naciągana wydaje…

                • Zamieszczone przez tora
                  ja. nie kilka dni, ale kilka godzin po porodzie. 3 godziny po porodzie bylam juz w domu i wdrapalam sie po schodach na pietro do sypialni. na forum bylam hmmm… 12 g po porodzie? niech mi kto przypomni?

                  Tora, ja caly czas zastanawiam sie jak Ty to zrobilas;-)

                  • Zamieszczone przez tora
                    ja. nie kilka dni, ale kilka godzin po porodzie. 3 godziny po porodzie bylam juz w domu i wdrapalam sie po schodach na pietro do sypialni. na forum bylam hmmm… 12 g po porodzie? niech mi kto przypomni?

                    Tora :Szok: Ty kosmitką chyba jesteś!

                    Ze mną aż tak źle może i nie było, w drugiej dobie wdrapałam się na 3 piętro. Z chodzeniem problemu nie było, ale siedzieć się nie dało 🙁

                    • Zamieszczone przez Agnieszka’
                      Co za idiotyzm… To wkońcu kto jest ojcem?głupota…
                      Wogóle to ja powrócę do zdjęcia na pierwszej stronie tego wątku które któraś z was wklejała,i mam do was pytanie,czy którakolwiek z was kilka dni po porodzie usiadłaby w taki sposób bądź w taki jak w wywiadzie??Ja w życiu,ledwo umiałam głowe z poduszki podnieść,a co dopiero tak sobie siadać,bez większych problemów brać dziecko na ręce…Ja nie dawałam rady,czułam że niezbyt to bezpieczne bo w każdej chwili mogę zasłabnąć… Powiedzcie mi czy wy dałybyście radę?Coś chyba cała ta sprawa mi się naciągana wydaje…

                      3-4 godziny po porodzie (byłam szyta) siedząc na kółku dmuchanym jadłam obiad :).
                      Po drugim porodzie mnie nie szyli, więc już śniadanie jadłam bez problemu siedząc (urodziłam o 3 w nocy).
                      Z braniem dziecka na ręce problemów tez nie miałam 🙂

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 13 latek ojcem

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general