2,5 mm….

…… Czerwcowego Szczescia mieszka w moim brzuszku!!!

i jesli wszystko dobrze pojdzie to ok 10 czerwca 2006 bede mamusia po raz drugi! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

poczatek mialam barrrrrrrrrrrrdzo stresujacy- wg okresu mialam byc jeszcze majowka, ale z usg wynikalo inaczej….. Nastraszyli mnie, ze ciaza moze sie nie rozwijac….ech, co ja przezylam….dopiero dzis kolejne usg potwierdzilo, ze mieszka we mnie 2,5 mm Czlowieczka z bijacym serduszkiem! i ciaza jest po prostu mlodsza niz wynika to z okresu (mialam cykle nawet 40-dniowe i wrzesniowy wyjazd na Krete mogl dodatkowo wszystko ‘poprzestawiac’)

jestem PRZEszczesliwa a Trzynasty to od dzis moj ulubiony dzien! 😀

pozdroweczki serdeczne!

Marta &

Strona 6 odpowiedzi na pytanie: 2,5 mm….

  1. Re: bez poprawy….

    Oj, posmutnialam jak zobaczylam Twoje nowe posty 🙁

    Trzymam kciuki za Twoją ciążę – oby rosnace życie okazalo sie na tyle silne, ze da radę uporac sie z niedogodnościami.

    A Ty rób tak, jak kazał lekarz, leż ile się da, to bardzo wazne. No i najwazniejsze – powtarzaj sobie do znudzenia, ze musi się Wam powieść.

    PS. A po Twojej pierwszej wiadomosci o 2,5 cm, juz wyobrazilam sobie sliczna siostre Amelki 😉

    • Re: bez poprawy….

      Izus kochana, jutro priva Ci wystosuje…..baaaaaaardzo mnie podnioslas na duchu!

      serdecznosci,

      Marta & 11 maja ’04

      • Re: bez poprawy….

        Martuniu, to ja też poprawię Ci humor!
        W 8 tyg. ciąży zaczęłam krwawić. Zdiagnozowano odklejenie trofoblastu. Dostałam duphaston, nospę forte i zalecenie leżenia. Wstawać tylko na siusiu. Zero wysiłku, odpoczynek i takie tam. Po paru tyg. wszystko się unormowało i zaczęłam normalnie funkcjonować. Duphaston brałam jeszcze chyba do 16 tyg, teraz nie pamiętam.
        A finał tej opowieści uśmiecha się specjalnie do Ciebie poniżej!
        Będzie dobrze, jakby co, pisz na priv.

        Gosia i Hania 20.05.2004

        • Re: bez poprawy….

          Alus, mam tesciowa i to ja teraz Mesia ‘eksploatuje’ 😉

          serdecznosci,

          Marta & 11 maja ’04

          • Re: bez poprawy….

            Super napisane 🙂

            • Re: bez poprawy….

              a ja wlasnie marze o drugiej corci- skad wiedzialas Aniu????!

              Marta & 11 maja ’04

              • Re: bez poprawy….

                Nie wiedzialam – sama ta cora mi do glowy przyszla 🙂 (moze dlatego, ze moze i ja podswiadomie marze ;))
                W kazdym badz razie, najwazniejsze teraz, zeby Twoje marzenie sie spelnilo 🙂

                • Re: bez poprawy….

                  Gosienko mam nadzieje, ze Twoj piekny, usmiechniety FINAL wrozy mi rownie cudne zakonczenie!

                  buziaki dla Was!

                  Marta & 11 maja ’04

                  • Re: bez poprawy….

                    Jestem przekonana że to pomyślny znak, takie krwawienia podobno zdarzają się często i większość takich “przypadków” jak my kończy się szczęśliwie.
                    Wierzę, że u Ciebie też tak będzie!!!!!!

                    Gosia i Hania 20.05.2004

                    • Re: bez poprawy….

                      Odpoczywaj Marta, myślimy o Was:)

                      MY:)
                      ps.friko.pl

                      • Re: 2,5 mm….

                        Marta gratulujemy i obiecujemy cieplutko myślec o was i mocno,mocno trzymac kciuki.
                        Wszystko będzie dobrze!!!!
                        Buziaczki dla uroczej Amelki i zafasolkowanej mamusi!
                        Kama i Oli (7 miesięcy

                        • dzieki, trzymajcie dalej!

                          dzieki Kochane, kciukasy nadal mile widziane…

                          serdecznosci,

                          Marta & 11 maja ’04

                          • Re: 2,5 mm….

                            SUPER!
                            Ogromne gratulacje i wszytskiego najlepszego!

                            Magda & Marcia 07.09.04

                            • Re: bez poprawy….

                              My tez bedziemy trzymac mocno kciuki żeby wszystko było ok

                              Julia i Gabi 1,5 roku

                              • Re: dzieki, trzymajcie dalej!

                                Oczywiscie ze trzymamy i myslimy 🙂
                                Buziolki

                                • Re: dzieki, trzymajcie dalej!

                                  marta – mocnoooo trzymam
                                  i na pewno wszystko bedzie dobrze i fasolinka okaze się mocna

                                  a ty lez lez leż i sie nie denerwuj !!

                                  ILONA I KUBEK3,5roku

                                  • Re: 2,5 mm….

                                    OGROMNE, OGROMNE GRATULACJE!
                                    My z mężem zaczynamy starania za miesiąc – sama już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła podobną wiadomość na forum zamieścić!!!
                                    Życzymy zdrowej i ślicznej dzidzi!!! (I trzymajcie kciuki za nas w przyszłym miesiącu )


                                    [Zobacz stronę]

                                    • Re: dzieki, trzymajcie dalej!

                                      trzymamy mocnooo!!!

                                      • Re: trzymajcie kciuki

                                        Ojej Teraz dopiero doczytałam resztę
                                        Oczywiście trzymamy z całych sił!!! A na pocieszenie powiem Ci tylko, że mi krwawienia zaczęły się w 6 tygodniu ciąży, byłam w szpitalu, później duphaston, luteina i kaprogest w zastrzykach i po jakimś czasie wszystko sie uspokoiło, ciąża była donoszona, a Oleńka śliczna i zdrowa – tego samego Wam życzę!!!


                                        [Zobacz stronę]

                                        • Re: 2,5 mm….

                                          Jejku Marta!!! Ja dopiero teraz tu zajrzałam. No i cieszę się straszliwie z Waszego szczęścia! 🙂
                                          Duże buźki i dbaj o siebie :

                                          Natunia (21 m-cy)

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2,5 mm….

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo