2,5 mm….

…… Czerwcowego Szczescia mieszka w moim brzuszku!!!

i jesli wszystko dobrze pojdzie to ok 10 czerwca 2006 bede mamusia po raz drugi! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

poczatek mialam barrrrrrrrrrrrdzo stresujacy- wg okresu mialam byc jeszcze majowka, ale z usg wynikalo inaczej….. Nastraszyli mnie, ze ciaza moze sie nie rozwijac….ech, co ja przezylam….dopiero dzis kolejne usg potwierdzilo, ze mieszka we mnie 2,5 mm Czlowieczka z bijacym serduszkiem! i ciaza jest po prostu mlodsza niz wynika to z okresu (mialam cykle nawet 40-dniowe i wrzesniowy wyjazd na Krete mogl dodatkowo wszystko ‘poprzestawiac’)

jestem PRZEszczesliwa a Trzynasty to od dzis moj ulubiony dzien! 😀

pozdroweczki serdeczne!

Marta &

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: 2,5 mm….

  1. Re: 2,5 mm….

    Gratulacje!

    DziuniaP+Kasia14.02.03

    • Re: bez poprawy….

      Trzymam kciuki, wierze ze wszystko bedzie dobrze!!! Musi byc!!!

      Natalia(26.01.03) i Ola (9.07.05)

      • Re: 2,5 mm….

        Gratulacje !!!!!!

        Aneta mama Amelki (03.03.2005.)

        • Re: bez poprawy….

          Marta- będzie dobrze- musi być dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Agata i Wiktorek (13.04.2003)

          • Re: bez poprawy….

            Marta, będzie dobrze. Zobaczysz.
            Trzymaj się cieplutko

            Ewa i Zosia (20.08.2003)

            • Re: trzymajcie kciuki

              Trzymam wielkie kciuki i
              pozdrawiam i daj znac jak sie czujesz….

              A&M
              [04.03.2005]

              • Re: bez poprawy….

                W odpowiedzi na:


                zobaczysz że za rok będziecie z Lettką zapodawać poczwórne fotki waszych dzieciaczków


                trzymam Cie Kasia za slowo!

                Marta &

                • Re: bez poprawy….

                  mysle, trzymam kciuki !!

                  Ula – mama Emilki (23 m.)

                  • Re: bez poprawy….

                    Nati, baaaaaaaaardzo bym chcialaz Toba ciezarowkowac, baaaaaaaaaardzo…..

                    zycze Ci zdrowka duuuuuuzo!

                    Marta & 11 maja ’04

                    • Re: bez poprawy….

                      I my dołączamy się do mocnych kciuków!!! Marta, a co na to Twój lekarz?

                      Kaśka z Natusią (3,5 roku 🙂

                      • Re: bez poprawy….

                        Martusiu myślę o Was cały czas!!!!

                        I nie bój się będzie dobrze!!!!

                        Martyna Dominik 28,05,98 Kornelka 29,05,04

                        • Re: trzymajcie kciuki

                          Martus teraz dopiero to przeczytalam….bedzie dobrze bo dobrze byc musi!!! musisz w to wierzyc!!! Fluidki wyslane, kciuki zacisniete.
                          Ściskam Cie mocno.

                          • Re: bez poprawy….

                            🙁
                            kciuki dalej trzymam!!!

                            Kaśka + Synuś 1,9

                            • Re: bez poprawy….

                              z moja ginka jestem na razie tylko na tel (w srode sie zobaczymy)- kaze lezec, lezec…..

                              niedawno wrocilam z izby przyjec mojego szpitala, krwawilam wydawalo mi sie baardzo mocno, co p.doktor skwitowala ze nie tak tragicznie….pojechalam, bo wstyd sie przyznac, ale przez te krew i bole brzucha myslalam, ze Fasolki juz nie ma….. Ale jest! uslyszalam po raz setny, ze na tym etapie oprocz lezenia, duphastonu i no-spy nic nie mozna zrobic…ze natura czesto sama ‘reguluje’ jesli z dzidzia cos nie tak….echhhhhhhhhhh, koszmar……..

                              dzieki za kciuki!

                              Marta & 11 maja ’04

                              • Re: 2,5 mm….

                                No moja droga, widząc taki tytuł od razu wiedziałam co się świeci GRATULUJĘ!!!!!
                                Dla mnie trzynasty to też szczęśliwy dzieć – 13 czerwca 2004 w piątek dowiedziałam się, ze pod moim serduszkiem bije jeszcze jedno serduszko. Cóz to był za dzień!

                                Życzę Ci aby do konca ciąża przebiegała idealnie, jak najmniej stresów, oraz zdrowego i pieknego bobaska! Trzymam kciuki!!!

                                _
                                Asia i

                                • Re: bez poprawy….

                                  Cieszę się, że już lepsze wieści przynosisz
                                  Więc słuchaj lekarzy, leż maxymalnie na ile tylko Amelcia Ci pozwoli.
                                  Życzę duuużo zdrówka i spokoju.
                                  Przesyłam pozytywne myśli i trzymam kciuki za silne maleństwo.
                                  Pozdrawiam

                                  Ola (06.01.2003)

                                  • Re: trzymajcie kciuki

                                    ojej doczytałam…
                                    trzymam kciukasy i werzę, ze bedzie dobrze! Musi być!!!

                                    Zdrówka i dla Ciebie i dla Fasoleczki.

                                    Buźka!!!

                                    _
                                    Asia i

                                    • Re: bez poprawy….

                                      Martus mysle o Tobie i wierze ze wszystko bedzie dobrze…. Ale obiecaj ze bedziesz lezec…wiem ze to trudne przy Amelce ale mam nadzieje ze masz jakas pomoc….odpczywaj, odrzuc czarne mysli a bedzie dobrze. Zobaczysz!!!

                                      • Re: bez poprawy….

                                        Amargo kochana, po pierwsze gratuluję bardzo, 2 lata różnicy się wam szykują….. super

                                        Kciuki już trzymam….. i wiesz…. aż mi się łza w oku zakręciła bo opisujesz moje przeżycia: bóle brzucha, krwawienie, szpial itp, a głównie duphaston (mężyk mówił dupa-wazon, gdyż w połączeniu z leżeniem ak mogłam wyglądać hihi)…….. no i ten bezruch w łóżku…… strach na najmniejszy skurczyk, śmiech półgębkiem……. no i jest Mikołaj…….. (o niedobrych przeżyciach nie będę tu teraz opowiadac, choć przed Mikusiem to chyba była moja wina……. tak mi się wydaje…..)

                                        Amargo bądź dobrej myśli (masz internet….. i nas…. ja leżałam “o suchym pysku” ), może to nie potrwa długo i będziesz mogla wkrótce po trochu się poruszac, a dzidzia niedługo mocno się mamy uczepi
                                        Będzie dobrze!!!!!!!!!!!

                                        ”Surykatki”M-1.5r, O-10l.

                                        • Re: bez poprawy….

                                          Mesia pozwala, bo zabawiaczke ma doskonala- ‘baba Ziosia’ teraz na topie- na lezaca matke nawet corciak nie spojrzy, buuuuuuuuuuu……….

                                          Marta & 11 maja ’04

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 2,5 mm….

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo