2,5 roku i się udało!!!

Cześć Dziewczyny!! Muszę przyznać, że nie było lekko… Ponad dwa lata starań, badań, kombinacji, zbijania prolaktyny, wizyt u różnych lekarzy…miałam już dość, załamywałam się, ale COŚ nie pozwalało mi się poddawać…UDAŁO SIĘ !!! 🙂
W tym cudownym cyklu brałam clo i duphaston i…jak zobaczyłam dwie krechy to nie mogłam uwierzyć, poczekałam na następny dzień… i znowu dwie krechy…poleciałam na badanie B-HCG z krewki i za dwa dni powtórzyłam znowu 🙂
Jesteśmy w siódmym niebie!!!
Za cierpliwość zostaliśmy wynagrodzeni podwójnie, będziemy mieli BLIŹNIAKI.
Drogie Forumeczki nie każdemu się udaje tak prosto…ciach i już, ale….cierpliwości i spokojności + mała pomoc naturze i przytulicie swoje upragnione maluszki 🙂
Pozdrawiam i przesyłam MNÓSTWO FLUIDÓW, a mam ich sporo.!!!!

Marta&bliźniaki

8 odpowiedzi na pytanie: 2,5 roku i się udało!!!

jola72 Dodane ponad rok temu,

Re: 2,5 roku i się udało!!!

Cieszę się niezmiernie i gratuuuuuuuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki, żeby wszystko było ok!!! ściskam mocno

Jola

analityk Dodane ponad rok temu,

WIELKIE GRATULACJE !!!

5testów owu + 1ciąż=34 zł(płacisz u listonosza) dostawa 2 dni [Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Marta, to fantastyczna wiadomosc!!!!! SERDECZNIE GRATULUJE i mam nadzieje, ze moja cierpliwosc tez zostanie wynagrodzona podwojnie:-)))))))))))))))) BUZIAKI.

Sylvie

agahh Dodane ponad rok temu,

Wilkie GRATULACJE!!!!!!!!
i oplacilo sie czekac:)

pzb Dodane ponad rok temu,

GRATULACJE!

gorące gratulacje i podziękowanie za taki pokrzepiający serducho post!

pzb

fizia Dodane ponad rok temu,

Podwójne gratulacje !!!!!!!!!!!
Tak bardzo chciałabym i ja poinformować o bliźniakach, ale muszę jeszcze troszkę poczekać. Na razie łapię fluidki od Ciebie, a Tobie życzę dużo zdrówka i spokoju 🙂

gagula Dodane ponad rok temu,

GRATULUJĘ

GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ ZA FLUIDY SĄ MI BARDZO POTRZEBNE
TRZYMAM ZA WAS KCIUKI
DUŻO ZDROWIA

docia28 Dodane ponad rok temu,

GRATULUJĘ i bardzo sie cieszę Twoim szczęściem, teraz dbaj o siebie, wypoczywaj żebyś miala siłę do dwóch maluszków. Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: 2,5 roku i się udało!!!

Dodaj komentarz

Polecam
PYTANIE O WÓZKI
Przymierzam się do kupna wózka. Bardzo proszę o waszą opinię o: 1) Quinny Fashion 3 XL, 2) Macralen mac 3 - czy naprawdę spacerówkę do tego wózka można używać dopiero kiedy dziecko
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
kiedy pierwsze buciki?
Cześć. Powiedzcie mi kiedy powinno się kupić pierwsze buciki dla dziecka?Mój Kubuś sam nie chodzi,ale bardzo często chce zeby go prowadzac za rączkę. Czy to dobra pora na zakup buciczkow,czy
Czytaj dalej