3 IUI

Wczoraj byłam u mojego Doktorka. Nie udalo mi się go namówić na stymulację gonatropinami, bo stwierdził że mam bardzo dobrą owulację i zwiększył tylko clo z 1/4 na 1/2.
W przyszły poniedzialek mamy zrobić posiewy razem z M. w środę w 11 dc usg i sprawdzenie hodowli a jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszły piątek/sobota odbędzie się moja 3 iui.

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: 3 IUI

  1. Re: 14 lipca – IUI

    Bambamku, zaczynam trzymać kciuki za Twoją IUI. Mocno wierzę, że sie uda.

    Ela i grudniowa niespodzianka

    • Re: 14 lipca – IUI

      O rety! To jutro! Bambamku, musi się Wam udać!

      Michałek 14.08.2003

      • Re: 14 lipca – IUI

        wierzę że dobra passa na forum będzie trwać!
        od samego rana trzymam kciuki, niech macgywery mkną do jaj niech się wgryzają i wędrują do macicy i niech się implantują i rosną przez całe 9 miesięcy
        tak biologicznie może ale dzisiaj taki dzień
        powodzonka!

        • Re: 14 lipca – IUI

          Polujcie, polujcie jestem przekonana, że upolujecie tą zwierzynę i jeszcze w lipcu będziesz kochany Bambamku chować te łuki i strzaly, bo nadejdzie czas oczekiwania
          Kciuki zaciśnięte mocniuteńko!

          • Re: 14 lipca – IUI

            kciuki zaciśnięte daj znac o co i jak oraz o której

            pozdrawiam

            Suminka
            czekająca na cud

            • Re: ja też, ja też:)!!!

              Dziś trzymam mocno zaciśniete kciuki. Zaglądam do Was dziewczyny i wciaż kibicuję cichutko kazdej z Was.

              Przesyłam zestaw fluidków ciazowych i będę czekać na dobre wieści ( razem z resztą populacji dziecko info )
              Pozdrawiam serdecznie!!!

              ika i Igor 01.04.04 + słoneczko

              • IUI NIE BĘDZIE

                Nadszedł niestety czas na czarną serię na naszym wątku. Całe szczęście że nastąpiła ona po takich dobrych 3 wiadomościach.

                Nie bedę miała w tym cyklu IUI, bo mam jakieś piep… Ne bakterie. Dostałam lekarstwa i mam sie leczyć. Nastepny cykl odpada również, bo – wakacje mam.
                Ehhhhhhh, ciężko mi na duszy, jeszcze wiadomość Samanty strasznie mnie przybiła.

                No ale po czarnej serii przychodzi słońce, więc czekam na tą chwilę.

                • Re: IUI NIE BĘDZIE

                  Kochany Bambamku tak jak mówisz: słońce zaświeci dla każdej z nas. Przykro mi, że przypałętało Ci się jakieś świństwo. Liczę na to, że po wakacjach nie będziesz potrzebowała żadnej IUI, bo wrócisz do nas z fasolką. Pamietaj kochana, że nadzieja umiera ostatnia.
                  Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe…. wq..ia mnie to jak jesteśmy doświadczane przez los, siłę wyższą i co kto tam sobie chce. Jestem zła i to bardzo. Dobra koniec, bo już mi się ciśnienie znowu podniosło…
                  Ściskam Cie bardzo mocno Beatko. Całusy.

                  • Re: IUI NIE BĘDZIE

                    bambamku skąd ja to znam,jak już chcemy działać to jakieś pie….. bakterie się przywloką i lecz mnie babo mówią sobie z ironicznym uśmieszkiem, aaaaaaaleee nie będziemy się takim małym czymś przejmować! im bardziej wyboista ta droga do dzieciątka tym szczęśliwiej sie kończy, wierzę że się doczekamy wszystkie bez wyjątku, musimy tylko te wszystkie kłody usuwać z naszej drogi a na końcu jest…wierzę że ten koniec jest blisko, nie załamuj się, WALCZ! WYPĘDZAJ PASKUDY!
                    buziaki dla wszystkich wątpiących młaaaaaa

                    • Re: IUI NIE BĘDZIE

                      Smutno się zrobiło na forum, eeeeech.
                      Bambamku najważniejsze że się nie poddajesz, ile Ty masz siły kochana za to Cię podziwiam.
                      Nie pisałam bo u mnie to “beznadziejny przypadek” też wszystko się odwlecze… ech. Mężusia wysyłają na 3 miechy do Finlandii…. Ale po burzy zawsze wychodzi słonko prawda. Wyleczysz bakterie, na urlopie nabierzesz sił i potem pójdzie już z górki.
                      Pozdrawiam “towarzyszki macierzyńskiej niedoli” 😉

                      Nuśka i 3 Aniołki… Gdzie jesteś moje dzieciątko?

                      • Re: IUI NIE BĘDZIE

                        izunia a Ty mi się tu nie smuć, dla każdej tak jak napisałaś w końcu zaświeci! musimy moooooocno w to wierzyć…faktycznie za dużo ostatnio tych czarnych chmur, ale zaraz znów słońce się przedrze!
                        przytulam

                        • Re: IUI NIE BĘDZIE

                          nusia męzyk powróci wyposzczony i ruszycie do działania……. ale tak to już jest że my liczymy każdy cykl, a nuż,a może teraz…..

                          • Re: IUI NIE BĘDZIE

                            • Re: IUI NIE BĘDZIE

                              Och ja ja bym sobie dzisiaj poklęła!!!!
                              Ale tak jak mówisz – w końcu i do nas los się uśmiechnie

                              • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                Beatko kochanie będzie dobrze odpoczniesz, nabierzesz sił, a moze na wakacjach się okarze ze nie trzeba Ci zadnej IUI

                                Suminka
                                czekająca na cud

                                • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                  Bambamku bardzo mi przykro, że nie doszło do IUI
                                  Marny ze mnie pocieszyciel więc nie napiszę nic więcej…….

                                  **
                                  iskierka zgasła :(((((

                                  • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                    Przykro mi Bambamku. Chociaż z drugiej strony… wyleczysz bakterie i pojedziesz na wakacje, a w wakacje to różne cuda się zdarzają :-)) I tego Ci życzę!

                                    Ela i grudniowa niespodzianka

                                    • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                      o rany:( współczuję, bo najgorzej jak się tak człowiek nastawi i w decydującym momencie nic z tego nie wychodzi. Próbujcie naturalnie, nie traćcie tak pięknego pęcherzyka:) A może akurat?:)

                                      Mam do Was pytanie a propos bakterii i IUI – czy obligatoryjnie robi się posiew przed IUI? bo mi przy pierwszej nie zrobiono. teraz leczę się w Invimedzie w W-wie i też nic nie wspominano, abym zrobiła posiew, a może tuż przed zabiegiem mi zrobią? czy powinnam się upomnieć? chociaż, do jasnej cholery, to oni są fachowcami i powinni wiedzieć co robią…

                                      • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                        Bambamku… szukajac tych dobrych stron… dobrze, że to tylko bakterie – przynajmniej wiadomo, ze się ich pozbędziesz i po problemie:)). Szkoda tylko, ze w ten sposób odwlecze się ta inseminacja… ale przecież nie wiadomo… możejakby była to by sie nie udała…
                                        Wcześniej, czy pózniej… najwazniejsze, zeby ta inseminacja była udana:))
                                        całuski

                                        Ps. ale fakt.. czarna seria:((

                                        karkoj

                                        • Re: IUI NIE BĘDZIE

                                          Kochany Bambamku.
                                          Strasznie mi przykro że tak to się skończyło, ale nie ma tego złego…
                                          Może to dobrze, ze to właśnie teraz tak się stało, bo w przeciwnym wypadku Twoja inseminacja poszła by na marne. Wtedy byłoby jeszcze gorzej.
                                          Zobaczysz, ze te czarne chmury są zapowiedzią dobrego i to już niedługo.
                                          Pozdrawiam serdecznie.

                                          [obrazek]https://bd.lilypie.com/wwmTp2/.png[/obrazek]

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 IUI

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general