3 IUI

Wczoraj byłam u mojego Doktorka. Nie udalo mi się go namówić na stymulację gonatropinami, bo stwierdził że mam bardzo dobrą owulację i zwiększył tylko clo z 1/4 na 1/2.
W przyszły poniedzialek mamy zrobić posiewy razem z M. w środę w 11 dc usg i sprawdzenie hodowli a jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszły piątek/sobota odbędzie się moja 3 iui.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 3 IUI

  1. Re: 3 IUI

    Bambamku, Samanto, Kaja, Iza, Suminka, Kamelia WYNOCHA NA OCZEKUJĄCE!!!
    Ciągle tylko wy i wy tutaj, normalnie nie można sobie zadnych inny postów poczytać, tylko wy i wy.
    Dosyć tego dobrego, a sio!!!!!
    Jak po dobroci sie nie wyniesiecie stąd to ja was kijem przegonie, normalnie słowo daje, wezme kija i po dupach was wystrzele że sobie pójdziecie tam gdzie wasze miejsce!!!!!

    Wiruski na drogę
    dla chętnych mieć dziewczynki
    dla tych co chcą chłopaki.

    • Re: 3 IUI

      No widzsz Gabi, takie monotematyczne się zrobiłyśmy Może faktycznie trzeba jakiegoś kija

      Pożarłam prawie wszystkie dziewczynkowe wirusy już tak na zaś

      • Re: 3 IUI

        iza prawie wszystkie dziewczynkowe? czyli trochę zostało no to aaaaaaaaammmm
        Gabi nie bij właśnie wczoraj nad tym pracowałam żeby się stąd wynieść, ok, ok nie denerwuj się,dzisiaj poprawię

        • Re: 3 IUI

          Gablysia ładnie tak straszyć koleżanki kijem???
          Jeżeli o mnie chodzi to chętnie się wyniosę na oczekujące, tylko czy Bóg zrealizuje moje zamówienie??
          Bambamku powodzenia
          Iza jakie plany teraz???
          Kaja za szybkie wytępienie bakterii

          29/06 transfer, czekam

          • Re: 3 IUI

            no mam nadzieję że je wytępie, a wczoraj była numerek jakoś wciąż to 2 latach nie potrafię odpuścić jednej owulacji

            • Re: 3 IUI

              Samuś Twoje plany będą zrealizowane, już ja swoje wiem, ale ciiii…. co by nie zapeszać Nic nie piszesz o schizach… hmmmm…. podejrzane to jakoś ja 8dpt to…. albo lepiej nic Ci nie napiszę hihihihi

              Co do mnie, to jestem za etapie kupowania leków Zbieram kasę na novum i wybieram się tam jakoś tak wrzesień-październik na konsultację wstępną no i zrobimy trzecie – ostatnie podejście do IVF. Wykorzystam mrozaki i na tym etapie dziękuję. Nie będzie więcej stymulacji, nadziei i nerwów. Ale oczywiście nie tragizujmy, bo całkiem możliwe, że novum sprawi to czego BS nie mogło

              Kaja nie wiem czy tam coś zostało z tych dziewczynkowych, bo ja głodna i łakoma byłam polecam chłopczykowe, pewnie równie smaczne

              • Re: 3 IUI

                gablysia mniam mnia ja łapię obydwa i dorzuc jeszcze te blizniakowe
                ja na razie na spkojnie robie badnia do nOvum bowyszło by mi na sierpien a tam wtedy przerwa. ale od sierpnia rękawy zakasujemy i do roboty
                a jak to wyjdzie to się zobaczy

                pozdrawiam słonecznie wszystkie starające się kobietki

                Suminka
                czekająca na cud

                • Re: 3 IUI

                  ŁOŻESZ MOGĄ BYĆ CHŁOPACZKOWE! a najlepiej i te i te, pazerna jestem

                  • Re: 3 IUI

                    Doktorek na pewno chce Ci zaoszczędzić wydatków, bo przecież gonadotropiny to finansowa masakra. Madry doktorek….
                    Bambamku Kochaniutki… dołączam bardzo radośnie do Natusiowego życzenia o lipcowej parce :)).
                    No i czekamy wszystkie na nowego gentelmana, albo sliczną synową, dla któregos z nowonarodzonych lub w brzuchach siedzących panów 🙂
                    Całuski,
                    porcja fluidków: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

                    karkoj

                    • Re: 3 IUI

                      Oby oby… 🙂

                      Michałek 14.08.2003

                      • Re: 3 IUI

                        abra kadabra…….

                        • ja też, ja też:)!!!

                          czesc dziewczyny!
                          długo mnie nie było, widzę, że dużo się dzieje.
                          trzymam mocno kciuki za samante. no i cieszę się, że u Ciebie bambamku też pora na kolejny krok. oby ostatni! życzę CI tego z całego serca.

                          Mnie w tym miesiącu prawdopodobnie czeka druga IUI.
                          obecnie 4 dc. Idę na usg za tydzień i się okaże. mam nowego lekarza, który twierdzi, że jeśli mam normalną owulację, to IUI bez stymulacji jest tak samo skuteczna jak na stymulacji. wg niego cykl naturalny jest najlepszy, niezaburzony z powodu dodatkowych hormonów. nie wiem czy ma rację. to się okaże. tak czy inaczej druga IUI będzie na cyklu naturalnym. o ile dojdzie do skutku:)
                          Trzymajcie się, pozdrawiam Was wszystkie

                          • Re: ja też, ja też:)!!!

                            no to powodzenia mallorca! wygląda na to że trzeba zacząć trójkami przechodzić na oczekujące, tyle się dzieje!

                            • Re: ja też, ja też:)!!!

                              to rewelacja, pewnie że jest skuteczna !!!! Zresztą dowód na to dasz nam za trzy tygodnie w postaci 2 kresek

                              No to powoli zaczynamy walczyć jak za dawnych czasów zaczyna dziać się coraz więcej na forum
                              I na pewno coś z tego będzie !!

                              • Re: ja też, ja też:)!!!

                                W końcu coś MUSI się ruszyć! Ileż można się leczyć?! 🙂

                                Michałek 14.08.2003

                                • Re: ja też, ja też:)!!!

                                  Bambamku, Mallorca kciuki zaciśnięte za Was. Będzie dobrze, pora abyście przeniosły się na inne forum hi hi hi

                                  **
                                  jeszcze 2 dni

                                  • Re: ja też, ja też:)!!!

                                    … A Ty już tam bedziesz na nas czekać

                                    • Re: ja też, ja też:)!!!

                                      Ja też sobie na Was poczekam! 😀

                                      Michałek 14.08.2003

                                      • 14 lipca – IUI

                                        Dziewczynki,

                                        jutro od samego rana będziemy polować na najlepszy czas wykonania IUI. Dzisiaj dostałam pregnyl, a wczoraj na podglądanku usg pokazało w lewym jajniku pęcherzyk 17 mm i w prawym 11 mm, więc tylko ten jedenbędzie wchodził w grę.

                                        Trzymajta kciukasy za mnie
                                        Czy nOvum moze wystawiac zwolnienia lekarskie? Szkoda mi trochę urlopu!

                                        • Re: 14 lipca – IUI

                                          No to na prawdę nic nie robię do jutrzejszego wieczorka ;o) tylko trzymam kciuki. Powodzenia, polowania nadszedł czas… :o)
                                          Kurcze ale jestem podjarana, jakby to mnie wszystko dotyczyło hihihii
                                          Pozdrawiam Nusia

                                          Nuśka i 3 Aniołki… Gdzie jesteś moje dzieciątko?

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 IUI

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general