3 lata – za mało pije?

B ma prawie 3 lata, pije herbatkę, soczki, woda mineralna stoi w kubeczku w zasięgu małych rączek (stały dostęp), je codziennie zupę a jednak ostatnio coś mnie zastanowiło podczas ubierania uszczypnęłam mojego dziecia tak lekko dla żartu w fałdki na brzuszku i stwierdziłam, że jego skóra jest jakaś mało sprężysta taka miękka łatwo można ją złapać w palce sprawdziłam to samo na rączkach i nóżkach. Rano jak wstaje robi siku do nocnika potem ok. 12 jak zrobi kupę to i siku jak nie zrobi kupy to na siłę wypchnięty idzie na nocnik ok. 15 :Niepewny:
Czy to są efekty zbyt małego nawadniania? Co robić, podtykać co pół godziny picie? Może on zapomina, że trzeba się napić? Kiedyś biegał, co chwilę do swojego wodopoju (tego kubeczka z wodą) a teraz jakoś tak się rozleniwił a ja przestałam pilnować :Wstyd:

3 odpowiedzi na pytanie: 3 lata – za mało pije?

beamama Dodane ponad rok temu,

Ja pilnuję….
Tzn, kontroluję ile Zosia wypija i namawiam do picia.
Siusia zdecydowanie częściej niż B, 5-7 razy dziennie.

agago Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez beamama:Ja pilnuję….
Tzn, kontroluję ile Zosia wypija i namawiam do picia.
Siusia zdecydowanie częściej niż B, 5-7 razy dziennie.

a no właśnie biedne nerki mojego B:Boje się: dzisiaj podtykałam pod nos picie przez pół dnia w drugiej połowie sam się upominał siku zaliczył 5 razy oj ja wyrodna matka:Wstyd:

a ile Zosia wypija mniej więcej na dobę?

beamama Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez agago:a no właśnie biedne nerki mojego B:Boje się: dzisiaj podtykałam pod nos picie przez pół dnia w drugiej połowie sam się upominał siku zaliczył 5 razy oj ja wyrodna matka:Wstyd:

a ile Zosia wypija mniej więcej na dobę?

Około 1,5 litra.

Znasz odpowiedź na pytanie: 3 lata – za mało pije??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
Krecikowo _ Majutowa Wielkanoc :)
laskeczki kochane - bez opisow i lekko pomieszane ;) [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09Gubalowka1.jpg[/img] [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09Gubalowka14.jpg[/img] [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09Gubalowka18.jpg[/img] [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09Gubalowka3.jpg[/img] [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09Gubalowka5.jpg[/img] [img]http://i199.photobucket.com/albums/aa252/zanzaw/maja/ZakopaneWielkanoc09MorskieOko136.jpg[/img]
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
"paprze' mi sie rana po cc-pomocy
Mam problem, jestem po cc juz miesiąc i "paprze" mi sie troszke z rany po cc, tzn jest to odcinek 1 cm gdzie mam zaczerwienione i prawdopodobnoie troszeczke mi sie
Czytaj dalej