33 dc @ Brak test negatywny

U mnie nadal brak @ 33 dc temp 37,2 mierzona rano “tam”, no i od kilku dni już jest taka podwyższona.
Test wczoraj po południu negatywny, a brzuch boli, kręgosłup też, piersi tkliwe.
To nie ciąża więc co??
Spotkałyście się z jakąś infekcją albo czymś o czym moja sytuacja może świadczyc?
Do lekarza ide 27 stycznia.

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 33 dc @ Brak test negatywny

  1. No i jak?:) może jednak beta?;) miałabyś już pewność-tak czy tak!

    • Zamieszczone przez ahimsa
      No i jak?:) może jednak beta?;) miałabyś już pewność-tak czy tak!

      36 dc @ brak temp 37.1
      Uparta jestem i na betę nie idę już mi chyba emocje wszystkie opadły jakbym czekała na @ żeby nowy cykl zacząć…
      Temp utrzymuje się ponad 37 od minimum tygodnia, dopiero od 4 dni sobie zapisuję. Upławy mam normalne więc to raczej nie infekcja. Może się sporo owu przesunęło ale wtedy to na dzidzie marne szanse bo jakoś chłody przyszły w naszym związku i przytulania zero…

      Ale wielkie dzięki że jesteście, trzymacie za mnie kciuki no i za to że macie w sobie więcej nadziei niż ja

      • Ja wiem, co znaczy taka niepewność….raz mi się @ spóźniła 2 tygodnie! a ciąży nie było-co ostatecznie beta potwierdziła.

        A drugi raz nie było ani @ a testy wychodziły negatywne- beta pokazała 70.
        Czyli ciąża była ale w tym przypadku akurat beta już spadkowa- w 9tc licząc od ostatniej@-poronienie.
        Ale dopiero beta pokazała co się dzieje- bo testy nie wychodziły choć ciąża była.

        • Zamieszczone przez ahimsa
          Ja wiem, co znaczy taka niepewność….raz mi się @ spóźniła 2 tygodnie! a ciąży nie było-co ostatecznie beta potwierdziła.

          A drugi raz nie było ani @ a testy wychodziły negatywne- beta pokazała 70.
          Czyli ciąża była ale w tym przypadku akurat beta już spadkowa- w 9tc licząc od ostatniej@-poronienie.
          Ale dopiero beta pokazała co się dzieje- bo testy nie wychodziły choć ciąża była.

          Liczę się z możliwością straty wczesnej ciąży ze względu na to że w sumie jestem świeżo po porodzie i po stracie niestety, mój skarbek miał 3150g i 56 cm 🙁 urodził się martwy w 40 tyg i 2 dni ciąży… martwy 🙁

          • Czytałam, że minęły 4 mies. tak?:((( bardzo, bardzo współczuję!!!!

            Okropny dramat! już jesteś gotowa na nową ciążę? psychicznie….?

            • Zamieszczone przez ahimsa
              Czytałam, że minęły 4 mies. tak?:((( bardzo, bardzo współczuję!!!!

              Okropny dramat! już jesteś gotowa na nową ciążę? psychicznie….?

              Dziękuję.
              jutro miął 4 miesiące 🙁
              chociaż w zasadzie dzisiaj bo urodził się kilka godzin po tym jak się dowiedziałam że nie żyje a datami już jakby dzień różnicy
              chyba nigdy w 100% nie będę gotowa zawsze już będzie strach, ale ze względu na niedoczynność tarczycy im jestem starsza tym mniej płodna więc albo wóz albo przewóz niestety 🙁

              • kojko podziwiam cię za twoją siłę

                • Zamieszczone przez johana1980
                  kojko podziwiam cię za twoją siłę

                  nie jestem silna 🙁 wczoraj leżałam na podłodze ponad godzinę płacząc co ja piszę wyjąc i tuląc jego zdjecie, a ból rozrywał moje serce 🙁
                  są złe, gorsze i najgorsze dni

                  • Zamieszczone przez kojko
                    nie jestem silna 🙁 wczoraj leżałam na podłodze ponad godzinę płacząc co ja piszę wyjąc i tuląc jego zdjecie, a ból rozrywał moje serce 🙁
                    są złe, gorsze i najgorsze dni

                    Kojko-przytulam 1000x
                    My-kobitki-jestemy silniejsze niz nam sie zdaje, i cale szczescie; sa zle,gorsze i najgorsze dni ale sa tez dobre,lepsze i najlepsze.
                    “Kazda noc ma na mecie zawsze swit,trzeba bedzie wstac,wyprostowac sie i isc”. Banal, prawda? Tyle, ze oparty na prawdzie.
                    Trudno Ci teraz zobaczyc swiatelko,ale ono tam czeka.
                    Trzymam kciuki, zeby sie cos wyjasnilo z Twoim brakiem @.

                    • 37 dc, @ nie ma, temp 37,2 a test negatywny więc wizyta u gina mnie nie minie 🙁

                      • Zamieszczone przez kojko
                        37 dc, @ nie ma, temp 37,2 a test negatywny więc wizyta u gina mnie nie minie 🙁

                        oj, biedulko, no ten test… mógłby już coś wyjasnić

                        …. z betą to byłaby 100% pewność, a z testem niestety nie….

                        • Zamieszczone przez mAgnesik
                          oj, biedulko, no ten test… mógłby już coś wyjasnić

                          …. z betą to byłaby 100% pewność, a z testem niestety nie….

                          Kochana ja już mam 1000% pewności że to nie ciąża, może kiepski test kupiłam w rossmanie ale chyba nawet to nie ma znaczenia, bo chociaż @ nie ma to dziecka też nie będzie 🙁

                          • Zamieszczone przez kojko
                            Kochana ja już mam 1000% pewności że to nie ciąża, może kiepski test kupiłam w rossmanie ale chyba nawet to nie ma znaczenia, bo chociaż @ nie ma to dziecka też nie będzie 🙁

                            a skąd ta pewność?

                            • Zamieszczone przez mAgnesik
                              a skąd ta pewność?

                              nie ma… we wsi żeby 4 testy nic nie wykazały

                              • Zamieszczone przez kojko
                                nie ma… we wsi żeby 4 testy nic nie wykazały

                                bez “wmawiania” i insynuacji – nie ma bety, nie ma @ – NIE MA PEWNOŚCI,ŻE TO NIE CIĄŻA….

                                • Zamieszczone przez mAgnesik
                                  bez “wmawiania” i insynuacji – nie ma bety, nie ma @ – NIE MA PEWNOŚCI,ŻE TO NIE CIĄŻA….

                                  a to by nie było jakieś nienormalne że w moczu takie niskie stężenie hormonu hcg?

                                  • Zamieszczone przez kojko
                                    a to by nie było jakieś nienormalne że w moczu takie niskie stężenie hormonu hcg?

                                    mogłoby być, ciąża biochemiczna, albo pozamaciczna, tak czy inaczej gin jak najszybciej

                                    choć znam 2 przypadki moich przyjaciółek, że dzieci, zdrowe są na świecie i dobrze się mają, a im testy nie wychodziły, a potwierdzenie ciązy miały po 8 tyg z usg – i nie znają odpowiedzi dlaczego tak było ( w sumie, jak się dowiedziały,że są, to pewnie już to je mało obchodziło)

                                    • Zamieszczone przez mAgnesik
                                      mogłoby być, ciąża biochemiczna, albo pozamaciczna, tak czy inaczej gin jak najszybciej

                                      choć znam 2 przypadki moich przyjaciółek, że dzieci, zdrowe są na świecie i dobrze się mają, a im testy nie wychodziły, a potwierdzenie ciązy miały po 8 tyg z usg – i nie znają odpowiedzi dlaczego tak było ( w sumie, jak się dowiedziały,że są, to pewnie już to je mało obchodziło)

                                      Ale gdyby to była obojętnie jaka ciąża czy biochemiczna czy pozamaciczna to czy test nie pownien wyjść jednak pozytywny?
                                      Ja się z drugim dzieckiem zorientowałam dopiero w 8 tyg bo wcześniej karmiąc nawet nie było mi dziwne że nie ma okresu, nie było i już. No ale sikaniec wyszedł wtedy zanim skończyłam wkraplać mocz
                                      obstawiam zatrzymanie miesiączki przez wysoką prolaktyne bo mam śladowe ilości siarki w prawej piersi, a po śmierci małego ( ) zasuszyłam bromergonem.

                                      • Zamieszczone przez kojko
                                        Ale gdyby to była obojętnie jaka ciąża czy biochemiczna czy pozamaciczna to czy test nie pownien wyjść jednak pozytywny?
                                        Ja się z drugim dzieckiem zorientowałam dopiero w 8 tyg bo wcześniej karmiąc nawet nie było mi dziwne że nie ma okresu, nie było i już. No ale sikaniec wyszedł wtedy zanim skończyłam wkraplać mocz
                                        obstawiam zatrzymanie miesiączki przez wysoką prolaktyne bo mam śladowe ilości siarki w prawej piersi, a po śmierci małego ( ) zasuszyłam bromergonem.

                                        • Zamieszczone przez kojko
                                          Ale gdyby to była obojętnie jaka ciąża czy biochemiczna czy pozamaciczna to czy test nie pownien wyjść jednak pozytywny?
                                          Ja się z drugim dzieckiem zorientowałam dopiero w 8 tyg bo wcześniej karmiąc nawet nie było mi dziwne że nie ma okresu, nie było i już. No ale sikaniec wyszedł wtedy zanim skończyłam wkraplać mocz
                                          obstawiam zatrzymanie miesiączki przez wysoką prolaktyne bo mam śladowe ilości siarki w prawej piersi, a po śmierci małego ( ) zasuszyłam bromergonem.

                                          Może nie wyjść. Pisałam już, że mi żaden test nie wyszedł ostatnio. Tylko beta.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 33 dc @ Brak test negatywny

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general