5 m-cy nie przewraca się na plecki!

Mój synek ma 5 m-cy i od dawn aprzekręca się z plecków na brzuszek, ale odwrotnie ani w ząb. Jak to u Was wygląda?

16 odpowiedzi na pytanie: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

  1. Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

    U mnie ani tak ani tak…wiec sie nie martw 🙂
    pozdrawiamy

    Kasia i Karolinka ( 2.07.2003 r.)

    • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

      Absolutnie sie nie martw. Samo przyjdzie z czasem. Mysmy tez tego pilnowali i nie bylo tak jak w ksiazce. Nasz synek np. nie raczkowal klasycznie tzn kolanka-raczki. Dopiero jak sie nauczyl chodzic (zreszta sam sie nauczyl- nie dal sie przyuczac do chodzenia-naprawde!) to odkryl przyjemnosc raczkowania.

      • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

        u mnie z brzuszka na plecki było tydzien temu z 5 razy
        i odtad nic, ani w ta ani w tamta

        Anies i Wojtuś (23.07.2003)

        • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

          U Zu z brzucha na plecy jak miała 12 miesięcy

          Kaśka

          • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

            Musisz jeszcze troszke poczekać. Alicja z brzuszka na plecy przewracała się prawie cztery tygodznie zanim zajarzyła, że potrafi odwrotnie. Alka ma skończone pół roczku – dlatego życzę cierpliwości.

            Agnieszka i Alicja (2.06.2003)

            • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

              Mój synek przewrócił się pierwszy raz z brzuszka na plecki jak skończył 2 miesiące, autentycznie, ale chyba tylko dlatego, że nie lubi lezeć na brzuszu i musiał cos wykombinować 😉 poza tym zdarza mu się to sporadycznie. Z plecków na brzuszek na razie nie potrafi i nie chce 🙂

              redzia + Michaś (2.09.2003)

              • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                Z brzuszka na plcy dziecko przewraca się ok 6 miesiaca – tak tez bylo u nas – nie masz sioe czym martwic – wkrotce pewnie zacznie

                Aniaaa i Sebastianek- 8,5 (17.03.03)

                • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                  to cie pociesze..bo u nas 7 mies. za pasem..i licho…
                  cos tam w piatym pare razy sie udalo..i cisza…
                  tzn..proby sa.. Ale tak jakby lenistwo przewaza..bo przeciez mama pomoze../?/
                  lekarz tez nie widzi problemu..
                  pozd

                  claudia / pol roczku/

                  • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                    Mój synek też ma 5 miesięcy i wciąż nie przewraca się z brzuszka na plecy. Nie zdaje sobie jeszcze nwet sprawy, że tak można… Choć na boczek czasem się uda mu obrócić.
                    Na wszystko przyjdzie pora, zobaczysz.

                    Ania i Igor (01.07.03)

                    • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                      Nie martw się mój maluch zaczął najpierw się przewracać z pleców na brzuch jak miał ok 7 m-cy a jak miał 8 to z brzucha na plecy, taki leniuch i już.

                      Hasza Martyna 9lat Łukasz 8 m-cy

                      • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                        U nas było odwrotnie najpierw nauczył się przekręcać z brzuszka na plecy, a z plecków na brzuszek zaczął się przekręcać jak skończył 7 miesięcy.

                        • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                          u nas tak samo.

                          Kasia i Martyna 10.07. 03

                          • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                            Moja Viktoira poraz pierwszy obrocila sie z brzucha na plecy jak miala 3 tygodnie pewnie dlatego ze nie lubi lezec na brzuszku!Robi tak caly czas ale w druga strone nie chce!

                            Agness i VIKTORIA (28.08.2003)

                            • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                              u nas tez ani tak ani tak wiec chyba ni ema sie czym martwic kazde dziecko jest inne!!

                              Dorota i Zosia <16.07.2003.>

                              • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                                Z pleców na brzuszek to non-stop, a odwrotnie to dopiero raz jej sie udało; woli chyba lezec na brzuchu, bo świat lepiej tak wygląda.

                                Ewa, Sandra, Sebastian

                                • Re: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                                  moj ma 7,5 miesiaca z pleckow na brzuszek tez sie nie przewraca.. juz predzej odwrotnie i to jak ma dobry humor, i nie zablokuje sobie raczkami – wiec chyba 5 miesiecy to nie jest jeszcze powod do zmartwienia
                                  pozdrawiamy
                                  Alicja25 i Lukasz 14.05

                                  Znasz odpowiedź na pytanie: 5 m-cy nie przewraca się na plecki!

                                  Dodaj komentarz

                                  Angina u dwulatka

                                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                  Czytaj dalej →

                                  Mozarella w ciąży

                                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                  Czytaj dalej →

                                  Ile kosztuje żłobek?

                                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                  Czytaj dalej →

                                  Dziewczyny po cc – dreny

                                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                  Czytaj dalej →

                                  Meskie imie miedzynarodowe.

                                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                  Czytaj dalej →

                                  Wielotorbielowatość nerek

                                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                  Czytaj dalej →

                                  Ruchome kolano

                                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                  Czytaj dalej →
                                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                  Logo
                                  Enable registration in settings - general