8 tydzień po porodzie-nadal krwawię

Trochę długo prawda ? Moja gina poleciła mi końskie dawki leków , które mają mi pomóc. Trochę to przykre, że mój organizm tak zareagował. Dziewczyny pocieszcie mnie, czy tylko ja mam takie problemy z tym krwawieniem, nie wspominając o pewnej niedokrwistości (bo przez 8 tygodni trochę krwi jednak straciłam-nie licząc porodu).
A może któraś z Was podobnie długo krwawiła ?
Pozdrawiam

Małgosia z Weroniką (29.10.2003)

9 odpowiedzi na pytanie: 8 tydzień po porodzie-nadal krwawię

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: 8 tydzień po porodzie-nadal krwawię

nie pamietam juz dokladnie..ale ja krwawilam ponad miesiac,,tzn potem to juz nie byla tylko krew..ale takie…krwiste uplawy..
pozd

claudia / pol roczku/

Dodane ponad rok temu,

ja tez dlugo..chyba z miesiac po porodzie jeszcze cos mi tam lecialo..samo minelo..dodam, ze morfologie mam do tej pory fatalna a z niedokrwistoscia walczylam przez cala ciaze. Bierz zelazo w tabletkach..i kontroluj sie u lekarza…w koncu kiedys przestaniesz krwawic:-)
pozdrawiam
Ula i Adaś

anakon Dodane ponad rok temu,

7 tyg. krwawilam na pewno, lekarz powiedzial, ze minie i minelo…ponoc choroba, ktora powoduje, ze krwawienie nie ustaje w ogole jest niezwykle rzadka, wiec moze to jednak minie.

magonil Dodane ponad rok temu,

Trzy doby biorę leki i powoli krwawienie ustaje. Ufff, mam nadzieję , że na stałe .
Pozdrawiam

martato Dodane ponad rok temu,

ja tez plamilam dosc dlugo, na pewno ponad 2 miesiace, moj gin sie tym nie przejal, powiedzial, ze nic mi nie moze dac bo karmie piersia, potem dostalam zastrzyk hormonalny antykoncepcyjny i znow plamie wiec to juz 3 miesiace z hakiem

Marta i Amelka(7.09.03)

Dodane ponad rok temu,

Zastrzyk antykoncepcyjny

ile kosztował Cię ten zastrzyk?? a jak się po nim czujesz?

Aba i Jaś (04.11.03)

martato Dodane ponad rok temu,

Re: Zastrzyk antykoncepcyjny

40 zl , czuje sie dobrze, a o krwawieniu ostrzegala mnie lekarka, ale bylo niewielkie, teraz jeszcze plamie

Marta i Amelka(7.09.03)

karolinaj Dodane ponad rok temu,

Tak. Ja juz krwawie prawie dwa miesiace. Nie tak bardzo jak na poczatku ale jednak. Moj gin tez sie nie przejal-ten typ tak ma:). Glowa do gory.
Karolina i Wiki (30.10.03)

Karola i Wiki ( 2 tygodnie )

magonil Dodane ponad rok temu,

Od 5 dni (brałam Hemorigen i Exacyl) nie krwawię, ale dzisiaj jakby wydzielina była troszkę podbarwiona krwią. Łudzę się, że to może spowodowane owulacją, bo tak jakby pobolewał mnie wczoraj i przedwczoraj jajnik. Jak znowu się zacznie , to się chyba załamię….

Znasz odpowiedź na pytanie: 8 tydzień po porodzie-nadal krwawię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
zabkowanie po raz kolejny.ratunku!!
Dziewczyny wiem ,ze powinnam pisac o problemach na innym forum ale mam wrazenie,ze tu jest Was wiecej.Juz powoli mam malego dolka w zwiazku z tym zabkowaniem malego.Od miesiaca ma wyrazne
Czytaj dalej
Dla starających się
Potwierdziło się:)
Zrobiłam dodatkowo test z krwi, i to jeszcze mnie utwierdziło przekonaniu że będę mamą:) Beta wyszła 38:) Co taki wynik oznacza? http://circles2.fertilityfriend.com/home/elize
Czytaj dalej