bank- co byscie zrobily?

jakiś czas temu pisałam na forum o moich kłopotach z mbankiem- sprawa ciągnie sie dalej, moje wkurzenie osiągnęło max… Mbank wysłał mi właśnie dokument, który absolutnie nie powinien do mnie trafić- wkurzona jestem na ich opieszałość i bałagan. Całkiem możliwe że dokumenty które ja zamawiałam również trafiły do osób niepowołanych- zastanawiam się, czy coś powinnam coś z tym zrobić. Czy taką sprawę należałoby gdzieś zgłosić, jeśli tak to gdzie?

4 odpowiedzi na pytanie: bank- co byscie zrobily?

zoska25 Dodane ponad rok temu,

Re: bank- co byscie zrobily?

noooo kochana 🙂 leć do dyrektora tej placówki co Ci przysyła nieodpowiednią korespondencję lub u sekretarki zostaw napisane zażalenie i koniecznie z podpisem żądania powiadomienia Cię o rozwiązaniu tej sprawy na piśmie.
Ktoś powinien przez to stracić pracę…

pozdrawiam
zośka25 z Jędrusiem 19 m-cy

ja3 Dodane ponad rok temu,

Re: bank- co byscie zrobily?

tylko ludzie i mają prawo się pomylić. Ile razy wyciągi trafiały do innych osób. Albo lepiej, w internecie osoba omiała dostęp do swojego konta i kogoś jeszcze o tym samym inieniu i nazwisku. Co wy odrazu z tym wylatywaniem.
Rozumiem, możesz być zbulwersowana. Jednak jak uderzysz do oddziału to nic nie da.
Po koleżeńsku, bo to bank, który nic dla mnie nie znaczy, powiem ci, że jak chcesz by sprawa miała jakiś odzew to pisz do prezesa banku. U nas to działało. Wtedy trzeba było się więcej wytłumaczyć.
Powodzenia w bitwie.


Gosia i dzieciaczki

jagoda Dodane ponad rok temu,

Re: bank- co byscie zrobily?

tylko ze Mbank to bank internetowy, nie ma oddziałów:)

Jagoda(2003) i Wojtek(2006)

ja3 Dodane ponad rok temu,

Re: bank- co byscie zrobily?

no to jak usytułowić dyrekcję


Gosia i dzieciaczki

Znasz odpowiedź na pytanie: bank- co byscie zrobily?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
pies - 2 rasy - pomóżcie w wyborze
Postanowilismy z różnych wzgledów (szczególnie psychicznych) jak najszybciej postarac się o nowego psiaka. Z wszelkich ras wybraliśmy dwie, o które toczymy bój z mężem - je jestam za owczarkiem berneńskim (najlepiej
Czytaj dalej
Wszystko o porodzie
Cięcie cesarskie klasyczne:ile można ich mieć?!
Witam.Rok temu miałam c.c klasyczne (czyli macica przecięta na "kurczaka", a brzuch normalnie w poprzek).Obecnie jestem w drugiej ciąży i w grudniu czeka mnie kolejne c.c klasyczne. Moje pytanko brzmi:czy
Czytaj dalej