Bebilon Pepti a zielone kupy

Odkąd Tosia jest na Bebilonie Pepti robi zielone kupy. Kupom “nic nie brakuje”, oprócz tego że są zielone, zadne śluzy, ani nic z tych rzeczy. Byłam dzisiaj u alergologa poskarzyc sie na mleko i wogóle z różnymi pytaniami. Lekarz stwierdził, ze po tym mleku to normalne i zdarza się często, jeżeli nie ma innych objawów “złej” kupki, to nalezy to potraktować za normalne. Mam pytanie, czy mam to tak własnie potraktować, i czy któras z mam butelkowych ma u swojej pociechy zielone kupki po Bebilonie Pepti i co o tym myśli, albo co wam lekarze powiedzieli?

Aga i Tosia

6 odpowiedzi na pytanie: Bebilon Pepti a zielone kupy

chilli Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

mnie powiedzieli że nutramigenie takie zielonkawe też są ok. A te mleka jakoś zbliżone są chyba.

madzia z wiktorią (10.03.04)

anulawawa Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

Kubuś jest na bebilonie pepti od 3 miesięcy. Też mamy zielone kupki od początku. Konsultowałam to z dwoma lekarzami i kazdy stwierdził, dokładnie to samo co Twój pediatra. Jeden z nich dodał, że “zieleń” może być bardziej intensywne jeśli dziecko nie robi kupki z dużą częstotliwością – czyli tak jak mój Kuba (raz na 2 dni). Od 3 tyg. podaję małemu soczki i od czasu do czasu kolor zmienia się na mniej zielony 🙂

anulkad Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

Hey!U nas tez są zielone kupki odkąd mały jest na Bebilon Pepti. Pytałam sie nawet lekarza i on powiedział że to normalne przy tym mleku a czytałam też że dzieci ze skazą białkową robią tekie kupki.Więc to normalka. Pozdrawiam:)

Ania i Patryczek (24.01.2004)

amber Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

U nas też zielone kupy po tym mleku. Jeszcze nie miałam okazji zapytać o zdanie pediatry, bo pojawiły się dopiero dwie. Maciek jest bardzo oszczędny w tych swoich kupach i robi mniej więcej co 2 dni Ale już na forum wyczytałam, że po Bebilonie Pepti takie własnie sie zdarzają.

Beata i Maciuś 11.02.2004

mordeczka Dodane ponad rok temu,

Re: Bebilon Pepti a zielone kupy

Po każdej mieszance mlecznej,nie tylko po Bebilonie są zielone kupki.I to jest zupełnie normalne.Jak zaczniecie podawać inne pokarmy-soczki,marchewkę,jabłuszko-kupki zmienią kolor na bardziej normalny. Miłego zielonego kupkowania.

Mordeczka-najszczęśliwsza mamusia Adusia
15.04.2002

Zielona kupa2019-12-12 11:13:07

Moja mała pije bebilon pepti od 2 tygodnia życia. Kupki cały czas zielone. Dziś ma prawie 4 miesiące. Robiliśmy posiew moczu. Wyszło ok żadnych bakterii w moczu.
Kupki też zazwyczaj robi co 2 dzień.
Są one jednak strasznie śmierdzące tak samo jak bączki przy których czasem płacze.

Znasz odpowiedź na pytanie: Bebilon Pepti a zielone kupy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Rzucona jajkiem :(
Dziś na spacerze pomiędzy blokami (parków jak na lekarstwo :() ktos rzucił w nas tzn mnie i Kiki w wózku jajkiem !!!!! Wyobrażacie sobie??????!!!!! Byłam w szoku !!!!!!! Jajko roztrzaskało
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Kiedy 100%Cilestu???
Witam! Mam pytanie...po jakim czasie zaufaliście w 100 % w działanie tabletek Cilest?Czy używacie jeszcze jakiś zabezpieczeń dodatkowo?Jestem już po pierwszym cylku zażywania i zastanawiam się czy już działają.Ginekolog powiedziała,że pierwsza
Czytaj dalej