Będę mamą bliźniąt!!!

Witam.Jestem tu nowa.Jak w tytule będę mamą bliźniąt,konkretnie jednojajowych.Obecnie jestem w 21tc i już wiem że będzie dwóch chłopców.
Mam już synka 3 letniego więc będę miała samych facetów w domu.
Ogólnie jestem przerażona,mam mnóstwo obaw,czy dam radę,czy donoszę ciążę,czy dzieci będą zdrowe.
Chętnie poczytam jak to było u innych mam,wysłucham rad i opinii.

8 odpowiedzi na pytanie: Będę mamą bliźniąt!!!

wyki Dodane ponad rok temu,

Gratuluję!
Ja mam dwóch chłopców z listopada 2011. Nie jest łatwo ale daję radę. Hubert już od miesiąca raczkuje wiec pilnowania jest sporo. Ale rozwijają się świetnie. Śmiem twierdzić ze łatwiej mi się ich chowa niż starsza córkę jak była w ich wieku. Fakt faktem że mam pomoc niani 3 razy w tygodniu co nie jest bez znaczenia.

Jak będziesz mieć konkretne pytania to pisz, odpowiem. Jest tez watek mam bliźniąt gdzie piszą o różnych sprawach i na pewno udzielą ci wsparcia.

agunesia Dodane ponad rok temu,

Ja niestety nie mam nikogo do pomocy oprócz męża. Będzie ciężko,ale trzeba będzie jakoś sobie poradzić.
U mnie jako że są jest to ciąża jednokosmówkowa może pojawić się “symptom podkradania”. Na razie rozwijają się równo.
Bardzo chciałabym urodzić naturalnie,mam nadzieję że mi się uda.
Ach tyle wątpliwości i pytań.

variatka Dodane ponad rok temu,

agunesia witamy na wątku bliźniaczym, jest tu kilkanaście mam bliźniąt, mam nierozpakowanych i mam, które mają więcej dzieci. Służymy radą – w miarę możliwości oczywiście ;). Daję link na nasze pogaduchy, na których toczą się prawie wszystkie nasze rozmowy ;). Serdecznie zapraszamy 🙂 [Zobacz stronę]

variatka Dodane ponad rok temu,

Ja mam tylko 2,5 letnich chłopaków, ale mieszkam za granicą i również nie mam żadnej pomocy. Najbardziej brakuje mi wyjść, które się zdarzają, ale dość rzadko ;), wiadomo jak to jest, każdy ma swoje życie i jak ja mam czas to siapsiółki nie bardzo :). Do tego ostatnio mamy intensywny trening nocnikowy i mam takie chwile, że najchętniej wyszłabym z domu i nie wracała ;).
Właśnie mi przyniosły pomidora i wołają kolację – na drugie śniadanie

agunesia Dodane ponad rok temu,

He he dzieciaki potrafią dać w kość.
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Zaglądnę na wasze pogaduchy ale pewnie ciężko będzie się wdrożyć

florencja Dodane ponad rok temu,

Przede wszystkim gratulacje:) i bez stresu!

branzila143 Dodane ponad rok temu,

Teraz druga strona medalu. Jeżeli syn zostanie w tej klasie, w której jest, to nie można wymagać od Pani, żeby poświęcała mu ekstra czas na lekcjach kosztem reszty klasy. Rozumiem, że jest to zwykła klasa (nie integracyjna), którą prowadzi jedna nauczycielka?

halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Branzila143:Teraz druga strona medalu. Jeżeli syn zostanie w tej klasie, w której jest, to nie można wymagać od Pani, żeby poświęcała mu ekstra czas na lekcjach kosztem reszty klasy. Rozumiem, że jest to zwykła klasa (nie integracyjna), którą prowadzi jedna nauczycielka?
cos z główką nie bardzo??

Znasz odpowiedź na pytanie: Będę mamą bliźniąt!!!

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki Kupa niemowlaka
Sika do nocnika ale kupa w majtki
Alan ma prawie 3 latka, od kilku mc sika do nocnika codziennie, teraz juz nawet nie mozna do ubikacji podejsc, sa sciaga portki,robi siusiu do nocnika i wylewa sa do
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy ZUS jest obowiązkowy?
jestem zupełnie zielona w temacie czy muszę opłacać zus czy mogę ubezpieczać się gdziekolwiek indziej prywatnie? gdybym chciała zrezygnować z nfz i wykupić usługi np. w Medicover, LIM, Certus lub tym podobne
Czytaj dalej