ciąża a sex….

Jak to jest z tym sexem w pierwszym trymestrze?Bo ja juz nic nie wiem…Można czy nie można i dlaczego…Ostatnio mnie takie bóle podbrzusza złapały,że myślałam że padne.Bardzo się przestraszyliśmy!!!W szpitalu dostałam no-spę w zastrzykach i przykazanie żeby ją też łykać.A pani doktor popatrzyła na mnie krzywo i stwierdziła,że to był kiepski pomysł jak na pierwszy trymestr…Ale skąd ja ewentualnie miałam to wiedzieć?!NIKT mi nic nie mówił-a jeśli już to wręcz przeciwnie:-( Teraz czujemy się winni.

2 odpowiedzi na pytanie: ciąża a sex….

zolwik Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a sex….

Z własnego doświadczenia nic Ci nie mogę poradzić,ale czytałam wiele razy,że współżycie w czasie ciąży wcale nie jest szkodliwe dla dzieciaczka-z wyjątkiem,gdy jest ciąża zagrożona,kiedy są jakieś problemy.Ale wtedy lekarz ginekolog powinien o tym jasno poinformować kobietę.Przy normalnie przebiegającej ciąży nie ma żadnych przeciwskazań do przytulania,chyba,że ostatnie 2 tygodnie.Może zapytaj swojego lekarza,niech Cię zbada i powie co o tym myśli.Mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku 🙂 Pozdrawiam,Magda.

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża a sex….

Wiesz niby się mówi, że można jesli z ciążą jest wszytsko ok. Ale teraz to nasze organizmy jakieś takie słabsze są i ja bym poradziła aby przynajmiej do tego 10-12 tygodnia to sobie odpuścić.

Marta i Korneliusz 7.10.2004

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąża a sex….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
bunt dwulatka czy co?
od jakiegos tygodnia-dwoch oliwka zmienila sposob informowania nas o swoich potrzebach. do tej pory jak byla glodna wpadala do kuchni z okrzykiem :mnia-mnia! i czekala az matka ruszy dupsko. teraz
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
A może trzeba wykasować "martwe dusze"?
Zauważyłam że znaczna część zarejestrowanych użytkowników (niewiele mniej niż połowa!) nie napisała nigdy żadnego posta. Część z nich ma w opisach adresy pornograficznych stron internetowych. Może baza danych forum działałaby lepiej
Czytaj dalej