ciąża po zaśniadzie

Czy któraś z was miała kiedyś zaśniad groniasty i jest obecnie w ciąży? Interesują mnie informacje na temat jak długo trzeba czekać po zaśniadzie, czy robiłyście jakieś badania, co mówili lekarze, jak przebiega obecna ciąża i czy są jakieś zagrożenia?
Achen

2 odpowiedzi na pytanie: ciąża po zaśniadzie

michkas Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża po zaśniadzie

Ja nie miałam ale z tego co wiem to trzeba czekac ok roku przez ten czas nalezy badać poziom bhcg i robione regularnie usg. Bardzo bardzo zadko sie zdarza ze zaśniad sie powtarza także rokowania po tym czasie są ok.

Kaśka + majowy syneczek

ankar Dodane ponad rok temu,

Re: ciąża po zaśniadzie

Jeżeli chodzi o badania, to Twój lekarz zleca Ci na pewno badanie poziomu HCG i jeżeli spada on regularnie, wszystko jest w najlepszym porządku. Ja, oprócz tego nie miałam żadnych dodatkowych badań. A jeżeli chodzi o ciążę, to nie martw się na zapas. Ja wiem, że łatwo się mówi, ale nic Ci to nie da, a nerwy w zajściu w ciążę na pewno nie pomogą. Ja sama przechodziłam ten koszmar we wrześniu 2000 roku, a od września zeszłego roku jestem w ciąży. Lekrz mówi, że wszystko jest w porządku, więc masz żywy przykład, że jeszcze wszystko przed Tobą.

Anka

Znasz odpowiedź na pytanie: ciąża po zaśniadzie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
ODSKOCZNIA
To forum to moja jedyna odkocznia w tej fucken robocie. Misio siedzi w domu, a ja slucham, co za glupoty gada moj szef. Z przyjemnoscia tu zagladam i czytam o
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Czy dac cukierka, gdy dziecko nie chce jesc?
Asia (3 lata) jest chora: goraczka, wymioty, nie chce nic jesc. Az smutno patrzec, jak dziecko nie chce nic zjesc. W koncu powiedziala, ze zjadlaby cukierka. Dalam jej i zastanawiam sie,
Czytaj dalej