Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane butki?

Czesć,
no własnie czy przyjmujecie od rodziny na przykład, dla swolich maleństw używane butki?
Ja się tak zastanawiam, poniewąż moja teściowa dała mi i zapowiedziała że mi jeszcvze da butki po swoim pierwszym wnuczku, a uważam że moje dziecko powinno od poczatku chodzić w nowych butkach, bo jak wiadomo butki przechodzone są niezdrowe, już wydeptane… I czy mam jej po prostu powiedzieć ze nie chyce zeby mateusz chodził w przechodzonych butach, czy po prostu sie nie odzywać, przyjąć a i tak swoje zrobić. Co Wy byście zrobiły?
pozdrawiamy

3 odpowiedzi na pytanie: Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane butki?

 1. Re: Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane but

  Nie wiem co bym zrobiła bo na szczęście oja teściowa raczej wie, że na początek to warto kupić butki nowe, właśnie po to by dopasowały się do stopy dziecka, a po innymdziecku mogą źle ksztaltować stopę drugiego użytkownika. Dlatego zdecyduj sama czy teściowa zrozumie takie wytlumaczenie, jeśli tak, to lepiej jej to wyjasnić, ale jeśli jest obrażalska to weź butki, a potem ich po prostu nie używaj.. (ale Ci poradziłam!… ale chciałam powiedzieć głównie, żebyś raczej nie używała butków po kimś)
  A swoją drogą to kiedy zamierzasz używać butków? Bo ja się zastanawiam czy jak dziecko JUŻ chodzi czy jak się UCZY?

  Dagmara i

  • Re: Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane but

   Mój synek juz zaczyna wstawać ale nie sam,pomagam mu natomiast butki zamierzam mu kupić jak juz bedzie umiał chodzić za raczkę, czy np. przy meblach, czyli jeszcze nie sam.
   pozdrawiamy

   • Re: Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane but

    Zgadzam sie z Tobą: buciki najlepiej miec tylko swoje. Ja tez dostawałam buty od znajomych; z grzecznosci przyjmowałam ale nie zakładałam. O ile ubranka mogą byc po kimś o tyle buciki zdecydowanie nie.
    Pozdrawiam i buziaki dla slicznej Emilki

    Aga z Szymkiem (24.03.1999) i Julcią (12.06.2004)

    Znasz odpowiedź na pytanie: Czy przyjmujecie dla swoich dzieci używane butki?

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo