czy skrzepy po porodzie są niebezpieczne?

Położna powiedziała, że wszytko jest ok dopóki nie pojaiwą się w upławach po porodzie skrzepy. Opisała to dość plastycznie jako kawał wątroby no i wykrakała – wczoraj coś takiego ze mnie wypadło, taka kulka średnicy ok. 3 cm. Czy powinnam pójść do lekarza? Skąd mam wiedzieć czy jest ich tam więcej? Nic mnie nie boli.

Reno & Nadia (07.02.2004)

2 odpowiedzi na pytanie: czy skrzepy po porodzie są niebezpieczne?

daga25 Dodane ponad rok temu,

Re: czy skrzepy po porodzie są niebezpieczne?

3 cm? Ze mnie wyleciało takie conajmniej 7 cm, tylko że następnego dnia po porodzie. O mało nie zdechłam myśląc, że to resztki łożyska. Poleciałam do położnej,jednak powiedziała, że może tak być. Wyglądało to tak jak mówisz, jak wątroba. Potem w domu zdazyło mi się to jeszcze kilka razy, ale już nie takie duże. Na wizycie u mojej ginki spytałam o to i powiedziała, że po pęknięciu została mi w pochwie, jak to ona powiedziała “kieszonka”, i w niej się po prostu zbierała krew i po jakimś czasie wylatywała jako skrzep.
Jeśli cię to niepokoi, to poradź się gina.

Daga i Zuzanka 10 m-cy

yovanka Dodane ponad rok temu,

Re: czy skrzepy po porodzie są niebezpieczne?

Mam pewne doświadczenia w tej dziedzinie. U mnie takie duze skrzepy zaczęły pojawiać się ok 3 tygodni po porodzie. Pojechałam do szpitala, tam mnie zatrzymali na tydzień. Okazało się, że macica szybko się zwinęła i w niej została krew. Częsciowo odchodziła w postaci takich skrzepów, reszta została. Musiałam mieć wszystko czyszczone, inaczej doszło by do zakażenia. Dowiedziałam się , że taka moja uroda i muszę się liczyć po każdym porodzie z czymś takim. Zgłoś się koniecznie do lekarza, żeby czegoś nie przegapić, bo skutki mogą być tragiczne.
Pozdrawiam
Yovanka + Antek (22.03.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: czy skrzepy po porodzie są niebezpieczne?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Problemy po Danazolu
Juz prawie 4 miesiace lykam Danazol. Bylam przekonana, ze nie bedzie wystepowac krwawienie. Niestety co 24 dni pojawia sie plamienie i troche boli mnie brzuch. Bardziej mnie niepokoi klucie w
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Po czym poznać asymetrię???
dziewczyny, powiedzcie czy wasze dzieci tez tak robią??? mój 3,5 miesięczniak leżąc na brzuszku po pewnym czasie, jak już się znudzi odkłada lewa rączkę wzdłuż siebie, a prawą cały czas
Czytaj dalej