czy też tak miałyście?

Jestem nową listopadówką, tydzień temu byłam u doktorka, który potwierdził ciężę, ale też mnie zmartwił. Mianowicie USG wykazało dwie dość duże torbiele (3 i 5 cm), których wcześniej nie miałam – ale też wcześniej nigdy nie miałam robionego USG. Byłam 3 m-ce temu u lekarki na kontroli i palpitacyjnie było wszystko OK. Lekarz powiedział że będziemy się martwić jakl te torbiele nie znikną po 12 tygodniu, ale ja oczywiście martwię się na zapas… Czy miałyście torbiele w czasie ciązy i co z nimi się stało? Zniknęły, miałyście operację, a może je się jakoś leczy?

2 odpowiedzi na pytanie: czy też tak miałyście?

ykke Dodane ponad rok temu,

Re: czy też tak miałyście?

Jesli to są torbiele wynikłe z przerostu ciałka żółtego(tzw.lutealne), to rzeczywiscie powinny zniknąć do końca 3 miesiąca.Ja miałam jedną-ponad 3cm i znikneła bez śladu. Ale czemu u Ciebie sa dwie? Może to jakieś inne, nie wiem. Na razie sie nie martw i zaufaj lekarzowi. Pozdrawiam.

Izka 23.08

iwi Dodane ponad rok temu,

Re: czy też tak miałyście?

Torbiele się zdażają we wczesnej ciąży, ale zazwyczaj się wchłaniają do 3-go miesiąca. Na razie się nie zamartwiaj, bo pewnie na próżno, a stres nie jest dobry dla Twojej dzidzi.

Iwcia i Laura (28.04.)

Znasz odpowiedź na pytanie: czy też tak miałyście?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
zielone kropki w kupce
No moze tytul troche niezreczny, ale nie wiedzialam jak to nazwac: niepokoje sie troche gdyz co jakis czas -np. raz dziennie,albo raz na dwa dni czesc kupki malej jest zielona-doslownie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
istne szaleństwo - 33 tydzień
Od wczorajszego wieczoru w brzuchu mam istną rewolucję!!! dzidek wierci się dużo częściej niż zwykle i zasadza bardzo silne kopniaki... większość nie boli, ale dziś dwa razy miałam przerażenie w
Czytaj dalej