czy zielona kupka może być objawem alergii…

no właśnie tak sie zastanawiam, Krzysiu od 3 miesiąca swojego życia robi cały czas zielone kupki, był tylko 1 tydzień kiedy robił kupki koloru żółtego, i było to wted kiedy był tylko na samym Nutrimigenie i nie podawaliśmy mu zupek. CZy zielona kupka może być objawem alergii?

fame i Krzysio 20.07.03

2 odpowiedzi na pytanie: czy zielona kupka może być objawem alergii…

ada77 Dodane ponad rok temu,

Re: czy zielona kupka może być objawem alergii…

Może, ale nie musi, lecz niestety chyba powinnaś to sparwdzić. U Mikiego była zielona co oznaczało jedną z odmian alergii pokarmowej, czyli skaze białkową. Z tymi kupkami bywało różnie, ale niestety normalne pojawiły sie regularnie dopiero po kompletnym odstawieniu mleka, zupek z masłem, z dodatkiem mleka w proszku itd. ( a niestety na początku – przez kilka kilka dni podawania zupek – nie zorientowałam się, że zwykłe zupki warzywne ze słoiczka mają czasem dodatek masła).

ada77 i miki – 20 maj 2003

krotonik Dodane ponad rok temu,

Re: czy zielona kupka może być objawem alergii…

może za wcześnie wprowadziłaś pokarm staly tzn zupki, układ trawienny Twojego dziecka nie poradził sobie z takim jedzonkiem. Trzy miesięczne dziecko jest stanowczo za malutkie na zupki. A jak zachowuje się Twój maluch czy jest płaczliwy, czy widać, że boli go brzuszek ? Jeśli zachowywał się i zachowuje noramlnie to może taki jego urok. Powinnaś swoje obawy skonsultować z dobrym pediatrą.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Joanna i Julka 8m

Znasz odpowiedź na pytanie: czy zielona kupka może być objawem alergii…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
czy pozwalać na stanie?
dziewczyny bo nie wiem.. jakieś dwa tygodnie temu obniżyliśmy łózeczko Natalce - (zaczynała klękać przy poręczy) od tamtego czasu mała usilnie próbowała wstawać az WSTAŁA, nie moge ją teraz ani
Czytaj dalej
Dla starających się
moje kochane wojowniczki
Kochane Starające, od dawna siedzę tu cicho, chociaż zaglądam jak często mogę aby śledzić co się z Wami dzieje, niestety i stety przeprowadziłam się i straciłam dostęp do internetu i
Czytaj dalej