Dippo Cliper

Czy któraś z was korzysta z tego wózka? Naszemu po trzech spacerach zaczęło piszczeć kółko, jak tym bezdomnym co nieraz wożą w wózkach swoje gratki, wstyd jak nie wiem. Nawet nie potrafię ściągnąć tych kółek żeby je posmarować. Po za tym po nierównym asfalcie wszystko klekocze, tacka skacze, te klipsy do przekładania rączki też:/ Zdecydowanie odradzam, na internecie zdjęcia były fajne i jest ładny ale to jeden wielki szajs i 300zł wyrzucone w kosz:(

4 odpowiedzi na pytanie: Dippo Cliper

 1. na skrzypiące kółka najlepszy silicon w sprayu.psikasz i nie piszczy:)

  • Polałam je olejem i jakoś narazie cisza, ale to jest nowy wózek, taka sytuacja wogóle nie powinna mieć miejsca:/

   • Zamieszczone przez MamaMarty
    Polałam je olejem i jakoś narazie cisza, ale to jest nowy wózek, taka sytuacja wogóle nie powinna mieć miejsca:/

    pracuje w sklepie z wózkami i niestety nowe najczęsciej piszczą bo są nowe:)
    wystarczy naoliwić kóleczka i juz jest dobrze:) tylko nie używaj wd40 bo ma w sobie substancje ścierne -tylko czysty silicon:)

    • A ja jestem po przejściach z z wózkiem Dippo Cruiser – znajomi kiedyś kupili, spisywał się u nich dobrze, więc też taki kupiłem ale ja ich osobiście nie polecam: z wózka WYPADAŁY KOŁA i to nawet gdy próbowałem wozić dziecko po mieszkaniu, o chodnikach nie wspominając, bolce które miały blokować karb osi wózka “odbijały” !!! po prostu porażka, dość słaba jakość i nie polecam. Zażądałem zwrotu pieniędzy no i czekam na ich decyzję, poza tym zgłosiłem wózek do uokik jako produkt niebezpieczny.

     Mamo Marty,
     Jeżeli to piszczenie pomimo posmarowania będzie dalej występować to zgłoś reklamację. wrazie problemów polecam infolinie Stowarzyszenia Konsumentów Polskich 0-800-800-008 napewno pomogą przy reklamacjach itd, mi dobrze doradzili w sprawie mojego wadliwego wózka no i czekam na zwrot pieniędzy.
     Oby w Twoim przypadku nie występowały takie problemy jakie ja miałem.
     Pozdrawiam
     Adeek

     Znasz odpowiedź na pytanie: Dippo Cliper

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo