gronkowiec złocisty w posiewie

Jestem w 19 tygodniu i wyhodowanego gronkowca złocistego w posiewie z szyjki, czy któras z Was dziewczyny miała moze podobny problem?
Lekarz nie widział w ogóle potrzeby robienia tego badania, ale zrobiono je na moje zyczenie, teraz zalecił czterodniowe leczenie gynalginem, ale generalnie uznał ze nie ma potzreby tego leczyc skoro nie mam objawów infekcji. Coraz wiecej osób mówi o powikłaniach z powodu zakażenia bakteriami, poronieniach itp., pomimo zapewnień lekarza jestem niespokojna.
Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. 🙂

1 odpowiedzi na pytanie: gronkowiec złocisty w posiewie

kwietniowa-magda Dodane ponad rok temu,

Re: gronkowiec złocisty w posiewie

Witaj!
coraz częściej myślę o zrobieniu sobie tego badania, gdyż dużo się na ten temat naczytałam na innym forum ([Zobacz stronę]), ale oczywiście nic nie zrobię, zanim nie skontaktuję się z moją lekarz…słyszałam o różnych powikłaniach w ciąży, które odbywają się bezobjawowo, z reguły lekarze nie zlecają tego badania, w sumie nie wiem dlaczego?, przecież nie jest dla nas szkodliwym, a może dużo wyjaśnić, wykryć jakieś świństwa w naszych ciałkach…mam nadzieję, że wszystko jest oki, ale lepiej chuchać na zimne….
pozdrawiam cieplutko
nie martw się wszystko, musi być w porządku

madzia&szkrabek

Znasz odpowiedź na pytanie: gronkowiec złocisty w posiewie

Dodaj komentarz

Dla starających się
CO MOZNA ACZEGO NIE W CZASIE STARANIA SIE O BABY?
CZESC DZIEWCZYNY! RAZEM Z MEZEM ZACZYNAMY NASZE WSPOLNE STARANIA O DZIDZIE, ALE JAK TO CZESTO BYWA MAM PEWNE NIEJASNOSCI, KTORE MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI JE JAKOS ROZWIKLAC. PO PIERWSZE, WIEM, ZE
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Jak długo można dawać APAP
Mój mały właśnie zaczął ząbkować. Po nieprzespanej nocy pełnej popłakiwania i jęków dziecka postanowiłam podać mu następnego wieczoru APAP w syropie dla dzieci. I tak jest od 3 dni. W
Czytaj dalej