i znów rodzice zniszczyli dziecko

to jest straszne; znów rodzice znęcają się nad dzieckiem; jak można trzymać dziecko w niewielkiej klatce;
jak można własnemu dzieku zrobić coś takiego (takich to teraz powinni do tej klatki powkładać i zamknąć na kilka lat)

przeczytajcie na :

fame i 2 miesięczny Krzyś

4 odpowiedzi na pytanie: i znów rodzice zniszczyli dziecko

gosiek Dodane ponad rok temu,

Re: i znów rodzice zniszczyli dziecko

to się nie mieści w głowie, to nie sposób wytłumaczyć
słyszałam te okropieństwa dziś w radio- zabić za coś takiego- to mało !!!!!!!!!

beka Dodane ponad rok temu,

Re: i znów rodzice zniszczyli dziecko

Podobno grozi im za to do 10 lat wiezienia – przeciez to totalny paradoks!!! Jesli nie kara smierci to przynajmniej powinni zamknac ich w takich samych warunkach w jakich trzymali niewinna dziewczynke!!! Jak slysze o takich ludziach jestem zdecydowanie za zaostrzeniem kar, rowniez za kara smierci.

kura-domowa Dodane ponad rok temu,

Re: i znów rodzice zniszczyli dziecko

A ja powiem trochę na odwrót…. Ja ich poniekąd “czuję”.. Jako mama zastępcza trochę te mechanizmy poznałam od podszewki…. To jest bardzo powszechne zachowanie!

Dziecko odbiegające od normy -w każdym znaczeniu tego słowa- ukryć głęboko! Niepełnosprawne dzieci na wsi? Nie ma takich dzieci! Naprawdę???? Czy chore dzieci są tylko w mieście?

NIE!!

Tyle że rodzice chorych dzieci poza wielkimi miastami raz że nie mają się do kogo o pomoc zwróćić, a dwa (bardzo powiązane z tym “raz”) – wstydzą się przyznac, że na świat wydali takie dziecko.

To naprawdę nie jest takie proste i czarno-białe! Nie ma pomocy, nie ma edukacji, nie ma akceptacji, BA! Nie ma nawet “tolerancji”. Poza wielkimi miastami to jest tak jak w dawnym ZSRR – ludzie są zdrowi, albo ich nie ma. Chore dziecko to hańba!… także dla sąsiadów…. – Jak trzy małpki – nie widzę – nie słyszę – nie mówię -…

Ja naprawdę nie chcę tych ludzi usprawiedliwiać! Ja po prostu TROCHĘ! poznałam, jak to jest….

Agnieszka zHelenąPrzyCycu

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: i znów rodzice zniszczyli dziecko

powiem ci ze ja sie wyleczylam z czytania takich artykulow…swiata nie uzdrowie.. A zamartwiac sie juz nie chce…zawsze sie znajdzie jakas zakala co swoje dziecko meczy..mozna tylko wspolczuc!
pozd

Znasz odpowiedź na pytanie: i znów rodzice zniszczyli dziecko

Dodaj komentarz

Dla starających się
jeszcze raz przepraszam
chcialam was raz jeszcze przeprosic! jest mi zle i czuje sie z tym wszystkim strasznie nie ma takich slow ktore teraz z moich ust bylyby na miejscu, nie prosze was o zapomnienie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
TRUDNA DECYZJA!
... PRZED TAKĄ STOJĘ! Po pierwsze mój syn waży już 7,5 kg i nosidło z grupy 0 - Chcco Synthessis zaczyna być ciasne! Po drugie -jemy już łyżeczką, choć mamy dopiero skończone
Czytaj dalej