jak długo objawy?/ kiedy poprawa?

Cześć,
mam pytanie – po jakim czasie zaczną ustępować objawy alergii ( oczywiście, jeśli to alergia i nie będzie kontaktu z alergenem?)z przewodu pokarmowego? – Objawy to brak apetytu ( dobowa porcja wypijanego mleka spadła z 880 – 900/ 950 na ok. 300… do tego wzmożona perystaltyka, brak biegunki, tylko słychać, no i śluz i pasma / kłaczki krwi. W szpitalu byłam z nim of kors, badania w toku, rota wykluczone, niepokoją tylko narastające eozynofile w rozmazie. ( Przy normie 1-5 %- w październiku było 7% przy braku objawów jelitowych/ tylko gorszym apetycie – wtedy był karmiony mieszanie – z cyca i bebilon pepti) 7.lutego 12% a 9.lutego 14%). Już 3 pełne doby ( dziś 4 jest tylko i wyłącznie na bebilonie pepti (nie dostaje mojego mleka) a nadal smużki śluzu i krwi w kupie. Martwię się:( i modlę, żeby to była”tylko alergia”.

4 odpowiedzi na pytanie: jak długo objawy?/ kiedy poprawa?

klucha Dodane ponad rok temu,

moja nawet i parę tygodni potrafiła oczyszczać się z alergenu

picaporte Dodane ponad rok temu,

Kaś, z tego co mi wiadomo to min. 3 tygodnie potrzeba na oczyszczenie się p. pok. z alergenów.
I trzymam kciuki żeby to była alergia
Dobrze będzie (mówię to ja, czarownica ;))

katkajot Dodane ponad rok temu,

Dzięki,
wydaje mi się, że już jest minimalnie lepiej – tzn bez krwi w kupie i troche więcej je,ale do ideału ( z jedzeniem) jeszcze daleko.

katkajot Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez picaporte:
Dobrze będzie (mówię to ja, czarownica ;))

Wiedziemko, Ty moja:Buziaki:

Znasz odpowiedź na pytanie: jak długo objawy?/ kiedy poprawa?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tacy bylismy :)
Nie wiem czy juz to tu kiedys bylo ale wrzucam [url]https://youtu.be/z95jFK6UxW4[/url] Ciekawa jestem Waszych opinii czy za bardzo dzisiaj przesadzamy czy tez kiedys ludzie nie mieli wyobrazni.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
ile kosztuje bycie kobieta?
[url]https://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90444,10961696,Kobieta_w_pracy__ile_kosztuje_bycie_kobieta.html?as=1&startsz=x[/url] dluuuga droga przed nami :/
Czytaj dalej