Jak to jest z powrotem na wychowawczy????

Dziewczyny moze orintujecie sie jak to jest w takiej sytuacji odnosnie wychowawczego??? Po macierzyńskim wróciłam do pracy na 1/2 etatu (sklep) i teraz prawdopodobnie sklep bedzie likiwdowany, w najlepszym układzie dostaniemy od lutego trzy misieczne wypowiedzenia. I tu własnie mam problem, czy ja moge wrócic na wychowawczy???, jezeli tak to w którym momencie najlepiej itd… I jakich formalności muszę wtedy dopełnic??? Moze miałyscie podbna sytuacje, prosze o pomoc, pozdrawiam!!!!!!!

2 odpowiedzi na pytanie: Jak to jest z powrotem na wychowawczy????

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak to jest z powrotem na wychowawczy????

Możesz iść na wychowawczy w każdej chwili. Wniosek trzeba złożyć u pracodawcy co najmniej na 2 tyg przed planowanym urlopem. W Twoim przypadku najlepiej byłoby złożyć go już teraz, zanim otrzymasz wypowiedzenie, bo później nie będziesz miała prawa do wychowawczego. Jeżeli złożysz ten wniosek pracodawca ma obowiązek udzielić Ci tego urlopu, nie może odmówić. Przypuszczam, że firma nie zatrudnia więcej niż 20 osób, więc złóż jeszcze wniosek do ZUS o zasiłek wychowawczy. Do tego potrzebne jest jeszcze zaświadczenie z US o zarobkach męża. To chyba tyle.
Pozdrawiam.

Martyna i Maja ur. 17.07.2003

ciutka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak to jest z powrotem na wychowawczy????

Dzieki wielkie

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak to jest z powrotem na wychowawczy????

Dodaj komentarz

Dla starających się
@
wczoraj z samego rana, praktycznie bez żadnych zapowiedzi przyszła choć była wogóle nieproszona, ja juz jej nie chcę!!!!!!!!!!!!!!! Ana wierząca że kiedyś się uda.
Czytaj dalej
Dla starających się
Czy ból ovu. świadczy o pęknięciu pęcherzyka?
Tak się właśnie zastanawiam: Dzien ovu przypada mi w tym cyklu w niedzielę i nigdzie niestety nie zrobię monitoringu. Powiedzcie mi, czy sam bół owulacyjny (kłucie jajnika) świadczy o tym że
Czytaj dalej