komar?

Pisałam o plamkach u Mateuszka – było kilka w ciągu miesiąca, potem robiły sie z tego krostki i znikały… dziśpo nocy nagle jest tego dużo… tzn. ze 4 – 5 na głowie i 2 na rączce… oprócz tego na rączce jest typowe dziabnięcie komara
czy te pozostałe to też moze być to? jak wygląda taki komar na ciele dziecka? plamki sa tylko w odsłoniętych miejscach, nie na samej twarzy, ale np. miedzy włosami… czy to może być takie dziwne uczulenie? 🙁

4 odpowiedzi na pytanie: komar?

 1. Re: komar?

  Może polecicie mi coś na komary dla dziecka powyżej 3 miesiecy? Podobno te środki wkładane w kontakt są niedobre dla dzieci? a mam tylko to wiec nie uzywam..

  • Re: komar?

   moze siatka w oknie?? jakiś Off dla dzieci??
   po ukaszeniu fenistil.

   Ola+Staś+Tadzio+Basia

   • Re: komar?

    ja widzialam taki środek dla niemowląt w aptece,… Nawet myslałam, zeby go kupić jak pojedziemy na wczasy…czekaj, poszukam próbki to napiszę jak się nazywa…….już mam – MOUSTIDOSE – jest z tej serii krem, lotion, żel itp…o i nawet stronę podali….

    Ola i Igorek 25.03.2003

    • Re: komar?

     Dzięki, już mi go poleciła katarzynka i posłałam mamę z kartką do apteki przy okazji zakupów… tylko nie wiedziałam, ze to są rózne wersje… ciekawe, co kupi… (ech, łudze się że u mnie na wygwizdowie będzie jakiś wybór haha)

     Znasz odpowiedź na pytanie: komar?

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo