Krew w kupce

Co może oznaczać? Marta właśnie taką zdziałała i nie wiem czy powinnam już się martwić czy jeszcze poczekać. Nigdy nie miałyśmy tego typu problemów, więc jestem zielona. Pomóżcie!

Ania, Martusia (10.09.02)

6 odpowiedzi na pytanie: Krew w kupce

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

Obserwuj dalej. Jeśli się jeszcze pojawi, to może zadzwoń do lekarza. Krew zawsze oznacza coś niemiłego. A karmisz nadal piersią? Może miała jakieś zaparcie i troszkę się jej tam rozciągnęła pupka. No obserwuj dalej i jak coś to dzwoń do lekarza.
Pewnie to nic starrsznego, ale dla spokoju:-)

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

teo Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

jeżeli miała zaparcia i problmy ze zrobieniem kupki – a o tym nie napisałaś….to może tak być….po prostu mogło pęknąć jakieś naczynko krwionośne od wysiłku parcia….
z drugiej strony jeśli nic takiego nie miało miejsca i kupa była normalna, miękka….to zadzwoń pilnie do lekarza…
myślę że to od zaparć…. Napisz czy miała….!

ILONA I KUBEK(21.02.02)

ania-p Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

Nie nie miała zaparć. Powiedziałabym nawet, że ta kupka była bardziej rzadka, ale czasami taki już robiła. Marta poza tym zachowuje się całkiem normalnie. Żywa jak zwykle. Poczekam do wieczornej kupy i zobaczę jaka będzie.
Dzięki

Ania, Martusia (10.09.02)

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

Czekaj do nastepnej, u nas czasami byly drobinki krwi, niby nie znaczylo to nic zlego, kupki byly rzadkie i nie bylo zaparc ani bolu, mysle ze nawet byly za rzadkie w tamtych czasach, lekarka mowila, ze jelitka sa troche nadwyrezone, krew nigdy nie powtorzyla sie raz za razem. Nie pojawilo sie to po zmianie pokarmu (konkretnie po dodaniu do mojego mleka 1 porcji sztucznego mleczka na dzien, albo nawet co 2 dni).

ania-p Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

Tak, rzeczywiście daję jej od dwóch dni kaszkę na mleku modyfikowanym-pierwszy raz w jej życiu dostała mleko modyfiokowane. To może dlatego. Czekam na wieczorną “porcję” kupki.
Dzięki wielkie!

Ania, Martusia (10.09.02)

anakon Dodane ponad rok temu,

Re: Krew w kupce

poszperaj w historii, duzo o tym bylo, ogolnie albo zaparcie,albo alregia, albo tak jak u nas-nie-wiadomo-co, mozliwe ze alergia, ale kompletnie nie wiadomo na co…. A kupki z krwia utrzymywaly sie pzrez dobre 2m-ce(od czasu do czasu)

Znasz odpowiedź na pytanie: Krew w kupce

Dodaj komentarz

Książka kucharska
POSZUKUJĘ PRZEPISU NA KURCZAKA W CIESCIE
jESLI KTÓRAS WAS ZNA PRZEPIS NA KAWAŁKI KURCZAKA W CIESCIE TAKIEGO JAKIEGO MOZNA KUPIC U CHIŃCZYKÓW ( PLUS RYŻ I SURÓWKA) TO NIECH NAPISZE DZIEKUJE Z GÓRY Anka mama Bartusia ( ur.
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Moda na bezdzietność????
To smutne kiedy wiadomość o przyszłym życiu budzi takie uczucia: krótko się wyżale jestem na 4 roku studiów i oczekuje drugiego dziecka mam 23 lata a budzi to w dziekanacie takie
Czytaj dalej