LIPCOWKI ZACZELO SIE

Dzis rozpoczal sie nasz miesiac najlepiej by bylo aby wszyskto szlo po kolei wiedzialybysmy na co sie szykowac i kiedy hehe….Zycze szybkich i szczesliwych porodow.
Ps. Jak ja sie barzdo boje!!!!!!

Pozdrowienia
Sliczna24 i Kruszynka <8.07.2003>

4 odpowiedzi na pytanie: LIPCOWKI ZACZELO SIE

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: LIPCOWKI ZACZELO SIE

Tez sie ciesze bo juz nie moge sie doczekać. Poki co to sie nawet nie boje.Równiez zycze wszystkim lipcoweczkom błyskawicznych i bezbolesnych porodów!!!!!!!!!!!!!No i oczywiscie ślicznych i zdrowych bobasków!!!

ala i chybasynuś 28.07.2003

paula26 Dodane ponad rok temu,

Re: nie mogę się doczekać…

lipiec się dopiero zaczšł, a niektóre z Nas już się pospieszyły ;-))) ech szczęœliwe… ja również coraz bardziej się boję a jednoczęsnie nie mogę się doczekać. w dodatku coœ mi ostatnio podpowiada, że zamiast przepowiadanego Boryska będzie mała Alicja. chciałabym już mieć za sobš poród, całš tš niepewnoœć i strach.
pozdrawiam wszystkie lipcowe brzuszki i życzę jak najmniej bólu za to mnóstow szczęœcia i zdrowia 🙂

Paula i Borysek (16.07.2003)

efik Dodane ponad rok temu,

Re: LIPCOWKI ZACZELO SIE

ano zaczęło:) ja też mam cykora ale chce mieć to już za sobą… damy radę urodzić w końcu odwrotu nie ma:) od wczoraj mam wyraźnie niżej brzucholek więc muszę sie liczyć z tym że my też niedługooo oby:)) jejku jak sie cieszę że to już końcówka ciąży i ze tak niedługo nasz Stefanek będzie z nami:)

pozdrawiam efik z buszującym w brzuchu Stefkiem (21 lipiec)

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: LIPCOWKI ZACZELO SIE

Ja rowniez juz bym chciala urodzic a tu ani jednego skurczu….bu jeszcze sie moze okazac ze sie przeterminuje OBY NIE, Ja juz chce rodzic !!!!!!!
Pozdrawiam Lipcoweczki i ich brzuszki !!!!!

Anastazja z bejbulkiem -prawdopodobnie coreczka Jagoda (termin30lipiec03)

Znasz odpowiedź na pytanie: LIPCOWKI ZACZELO SIE

Dodaj komentarz

STRATA DZIECKA
chyba dołącze do Was:(
nie sądziłam że będę w tym kąciku:((dzisiaj dowiedziałam się że nie ma prawdopodobnie zarodka jest pusty pęcherzyk :(( mam iść jeszce dziś na badanie USG z pełnym pecherzem moczowym
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
pytanie o pusty pęcherzyk
dzisiaj dowiedziałam się że prawdopodobnie mam pusty pęcherzyk tzn nie ma zarodka w 8 tyg. ciąży:(( ale mam iśc na USG o 19:00 przy pełnym pęcherzu moczowym i się wyjaśni
Czytaj dalej