Łóżeczko-instrukcja montażu

Cześć!
Mam pytanie do czytających, czy może ktoś posiada lub wie gdzie znaleźć instrukcję montażu łóżeczka-kołyski typu Radek II firmy KLUPŚ. Pisałam do firmy i do hurtowni, tam gdzie je kupiliśmy informując,że jej brakuje ale nikt nie zareagował. Byłabym wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe matki.

2 odpowiedzi na pytanie: Łóżeczko-instrukcja montażu

qr-chuck Dodane ponad rok temu,

Re: Łóżeczko-instrukcja montażu

Trochę ponad rok temu mieliśmy ten sam problem. Dostaliśmy z hurtowni gdzie kupowaliśmy – Tutek w Markach na gen. Zajączka – 1 kartka kiepskiego ksera. Niestety instrukcja bardziej przeszkadzała niż pomagała (naprawdę). Skończyło się tak, że mąż pojechał do sklepu, pooglądał złożone łóżeczko i złożył nasze wyrzuciwszy uprzednio instrukcję.
Pozdrawiam,

andziorek Dodane ponad rok temu,

Re: Łóżeczko-instrukcja montażu

Dziękuje za wiadomość. W końcu mąż zmontował je bez instrukcji. Okazało sie to nietrudne ale jednak sądziłam,że firma produkująca zareaguje skoro czegos brakuje w opakowaniu.

Znasz odpowiedź na pytanie: Łóżeczko-instrukcja montażu

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
NUDNOSCI -czy to objaw zblizajacego sie porodu?
czesc dziewczyny -jestem nowa i jestem w 35 t.c +4 dni i od kilku dni mam olbrzymie nudnosci takie jak na poczatku ciazy mam tez czeste twardnienia brzuszka i
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Pasta dla niemowlaka ?? - ważne
Dziewczyny potrzebuje pilnie odpowiedzi. Moja Natalka dostaje zelazo na anemie i niestety zauwazyłam, ze ma od tego czarne smugi na dolnych jedynkach. Ja zupełnie zapomniałam, ze od żelaza sie cos takiego robi
Czytaj dalej