możecie spełnić wielkie marzenie małej dziewczynki

Dziewczyny,
Piszę w imieniu mojej dwuletniej córeczki, która marzy o… bajce 🙂 Kilka tygodni temu jako piątkową dobranockę TV1 puszczała “Między nami bocianami”. Gdybyście widzieli wtedy moją małą dziewczynkę! Ekscytacja, zachwyt, emocje! Tydzień naszego dziecka podzielony był od piątku do piątku, opowiadała tylko o tej bajce, rysowała tylko bohaterów tej bajki… Niestety nie mamy możliwości nagrywania, jedynie odtwarzania na dvd. Jeśli ktoś nagrywał tę bajkę to zrobię WSZYSTKO, zapłacę i będę bardzo wdzięczna za sprawienie mojej córeczce dzikiej radości. Proponuję też w ramach wymiany: bajki o Kreciku, Reksiu, Uszatku, Pani Pajączkowej, Sali Mali, Kubusiu i Hefalumpach, Kubusiu i Wielkanocy, Wielką Przygodę Kubusia, Kuś i Skarb Piratów, Jak Prosiaczek był Królem i Dzień Osiołka.
Z góry dziękuję!

Znasz odpowiedź na pytanie: możecie spełnić wielkie marzenie małej dziewczynki

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
ciemieniucha :-(
jak sie pozbyc tego cholerstwa? Meczymy sie z tym od dwoch tygodni. Na glowce jest czerwony placek i cala jst pokryta "łuskami. Na poczatku smarowalam Olejuszką le niewiele to dało.
Czytaj dalej
Dla starających się
bHCG w 9 dobie po zapłodnieniu
ja dzis byłam (nie wytrzymalam) - 9 doba po zapłodnieniu i wynik mam 0,247 :( za wczesnie? czy faktycznie nie mam na co liczyc? nie chce wierzyc tym wynikom, nie
Czytaj dalej