naczyniak

Proszę napiszcie jakie macie doświadczenia z naczyniaczkami u swoich pociech. Moja mała ma go na twarzy więc martwię się czu zejdzie, nawet za te kilka lat. Lekarze mówią że trzeba czekać i nic z tym nie robić. Dodam że nie jest to naczyniak płaski, a wypukły, tzw. jamisty i niestety szpeci moją piękną kruszynkę. Podobno wiele dzieci ma takie “ozdóbki” no ale może gdzieś bardziej schowane…

6 odpowiedzi na pytanie: naczyniak

sylwia111 Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

Mój Mały ma naczyniaka na brzuchu. Lekarz chirurg kazał tylko obserwować czy naczyniak się nie powiększa. Powiedział nam, że naczyniak sam zginie w ciągu kilku lat albo zostanie. Jeśli zostanie, a będzie przeszkadzał Malemu to będzie można go usunąć, jest w takim miejscu, że lekarze chętnie go wytną.

Sylwia mama Antosia (9.9.2002)

swiderek Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

My chodzimy z naczyniakiem na obserwcaję do onkologa. I jak się napatrzę na dzieci które tam przychodzą to dziękuję Bogu że my mamy tylko taki kosmetyczny problem.

asia-w Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

Mati miał dość sporego na palcu wskazującym i tak czerwonego, że każdy zwracał na to uwagę i pytał, co mu się stało. A teraz po roku już prawie go nie widać, jest tylko kilka bladoróżowych kropek. Więc głowa do góry.
Asia i Mati (7.05.2002)

swiderek Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

Hej, na całym forum tylko 2 mamy mają naczyniakowy problem?? Nie wierzę…….. Ponoć zdarza się to statystycznie co 10-mu dziecku.

dorotkaln Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

Hmm my tez mamy ten “problem” Kubus ma naczyniaka plaskiego na czole.pod noskiem i z tyli glowki.Narazie nie robimy z tym nic gdyz lekarze kaza czekac-ile?czas pokaze

Pozdrawiamy wszystkie dzieci naczyniaczkowe

Dorota i Kubus(15,01,2003)

dorotkaln Dodane ponad rok temu,

Re: naczyniak

wpisz w wyszukiwarke haslo naczyniak-temat ten byl poruszany juz nie raz-mozna sie przekonac,ze jest nas naprawde wiele

Dorota i Kubus(15,01,2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: naczyniak?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
SZUKAM GIN'A Z POZNANIA
To być może zabrzmi jak anons, ale pilnie poszukuję zaufanego i baaardzo kompetentnego ginekologa w Poznaniu. Podajcie jakieś namiary, błagam!
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
skurcze macicy
Czy któraś z Was brała przy przedwczesnych skurczach macicy (jestem w 21 tygodniu) Scopolan w czopkach? Lekarz przepisał mi 3 razy dziennie: Magne B6 + N0-SPA+Scopolan no i oczywiście odpoczynek.
Czytaj dalej