Natarczywy spam w skrzynce – gdzie zgłosić?

Nie wyrabiam już, kiedyś zamówilam jakiś_tam newsletter, teraz już mi nie jest potrzebny i od pół roku chyba próbuję się z g.wna wyrejestrować i nic:mad: podają link pod którym ‘zawsze możesz zrezygnować’ i nic.
Nie chce syfa więcej – wnerwia mnie, jak mam się tego skutecznie pozbyć na zawsze, skrzynkę mam na wp.

1 odpowiedzi na pytanie: Natarczywy spam w skrzynce – gdzie zgłosić?

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Ten spam to z 1 adresu, kiedyś się zapisałam na newsletter bo były mi przydatne te informacje, ale długo już nie są i długo mnie wnerwiają bo ile można z tego rezygnować.
Pani z pomocy na WP doradziła mi właśnie to co Ty – czarną listę, a w międzyczasie wnerwiłam się i zadzwoniłam do nich – mam mocne wrażenie, ze nie ja pierwsza, bo pani od razu niemal wpół mojego słowa poprosiła o adres i powiedziała, że już mi nic nie przyślą – więc póki co, z czystej ciekawości jeszcze tego na listę nie wrzucę.

Wqrzyli mnie tym, ze niby można z tego zrezygnować a jak się okazuje to wcale nie jest tą drogą dostępne jak piszą

Dzięki wielkie, bo nie bardzo wiedziałam gdzie mam kliknąć by to dodać do czarnej listy:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Natarczywy spam w skrzynce – gdzie zgłosić?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
fajne ;)
zapomniałam o najważniejszym :) [url]https://wyborcza.pl/1,76842,11059184,Zycie_otoczone_pewexem.html[/url] oo...pisałam pisałam i wyedytowałam- skasowałam wszystko ;( Trudno- obejrzyjcie sobie - fajne, sentymentalne ;)
Czytaj dalej
Pamiętniki
Tak bym bardzo chciała się podnieść... Czekam na wiarę i cud!
Chyba czas najwyższy abym i ja zaczęła pisać tutaj swoje przeżycia... Wyrzucić te straszne uczucia, które tłumią się we mnie... Czemu Bóg pozwala na takie cierpienia... Czemu dotykają nas takie
Czytaj dalej