Niespodzianka dla taty

Wspaniale jest się obudzić w nowym roku wyspaną. Kubek wyobraźcie sobie przespał noc do 7.00 z malutką pobudką przy wystrzale petard i na papu o 3.30. I chyba katarek przechodzi….:-)))))))
A pierwszą rzecza którą powiedział gdy wzięliśmy go do siebie do łóżka było :”TATA”. Po raz pierwszy w życiu. ;-))))Mężowi łezka sie zakręciła w oku.
Wesolutkie pozdrowienia

2 odpowiedzi na pytanie: Niespodzianka dla taty

 1. Re: Niespodzianka dla taty

  Karolek też tak przespał slicznie noc…….dwie pobudki na jedzenie + o 24 – huki petard……

  Ja się obawaim hi,hi,hi, że pierwsze słowo Karolka to może nie być “mama”….więc teraz razem z nianią mówimy….mama przyszła…mama zrobiła….mama idzie……..mama weźmie…..jednym słowem mamę odmieniamy we wszyskich przypadkach…….hi,hi,hi…..dlatego się tak przestraszyłam, bo Karol ostatnio zaczął mówić tia-tia i ba-ba…oczywiście na razie nieświadomie…. Ale bałam się, żeby nie weszło Mu to w nawyk………wole, żeby pierwsze słowo to jednak była mama……

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek

  • Re: Niespodzianka dla taty

   Kubek pierwszy raz świadomie powiedział mama dokładnie 1 listopada i aż się poryczałam – miał wtedy8,5 miesiąca. Ryczałam prawie przy każdej nowej rzeczy – jak zrobił papa kiedy miałam odejść i nie z tego i z owego gdy do niego pomachałam i powiedziałam papa on mi odpowiedział.
   Kiedy zrobił pierwszy kroczek – (niech żyje papuga, Matylda która jest dorodnym samcem, a która bardzo go zaintrygowała i poprostu zaczął do niej dreptać podtrzymywany za rączki). do tej pory w sytuacjach kryzysu czyli płaczu, nudy, rozdrażnienia papuga i zółw wodny Teodor są wybawieniem – wczoraj Kubek siedział 20 minut przy akwarium i zaczepiał gada – dodam ze próbował go poczęstować paluszkami z sezamem którymi od 3 tygodni się zajada.
   Itd itp
   taka to już nasza matczyna dola, że tak się wzruszamy postępami naszych skarbów.
   Pozdrawiam

   Znasz odpowiedź na pytanie: Niespodzianka dla taty

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo