Nocna gorączka – o co chodzi???

Od 3 dni mój syn gorączkuje w nocy. Temperatura zaczyna rosnąć kilka minnut po kąpieli i mleczku. Jednego dnia doszła do 39,7 stopni, drugiego do 38, wczoraj znowu do 38,9. Oczywiście natychmiast podaję Panadol. Stosuję chłodne okłady na główkę. Ale się dziecko męczy straszliwie, spać nie może, budzi się co chwila z płaczem.
Nie rozumiem tego, bo później przez cały dzień się nic nie dzieje, główka chłodniutka, dziecko jak skowronek. Dopiero po kąpieli się zaczyna.
Czy ktoś z Was się z czymś takim spotkał? Czy tak może przebiegać trzydniówka??? Córka jak miała trzydniówki, to miała gorączkę cały czas, a ni tylko w nocy. Nie wiem co o tym myśleć. Iść z nim do lekarza?

2 odpowiedzi na pytanie: Nocna gorączka – o co chodzi???

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Re: Nocna gorączka – o co chodzi???

U nas tak wygladala trzydniowka, mylnie przeze mnie zinterpretowana jako “zabki.” Trzy dni temperatury tylko w nocy, nawet jakis kaszelek sie pojawil, a potem sypnelo krostkami.
Zycze, zeby to byla tylko trzydniowka.
Duzo zdrowka.

beatek Dodane ponad rok temu,

Re: Nocna gorączka – o co chodzi???

U nas podobie wyglądała właśnie trzydniówka, chociaż w dzień również zdarzyła się podwyższona temperatura, b. wysoka temperatura była głównie w nocy. Mała miała też zaczerwienione gardło.

Znasz odpowiedź na pytanie: Nocna gorączka – o co chodzi???

Dodaj komentarz

Dla starających się
co po poronieniu
Niestety poroniłam swoję pierwsze dziecko, to strasznie boli oczywiście psychicznie, choć lekarz powiedziła że mamy po 3 miesiącach mocno sie starać ale ja nie wiem czy dam radę a jeśli
Czytaj dalej
Dla starających się
pytanie o czas!
mam taki problem natury "technicznej":) ponieważ studiuję w innym mieście i jestem skazana na częściową rozłąkę z moim M (szczęście że to juz ostatni rok!) to mam siłą rzeczy trudności
Czytaj dalej