Nocne ekscesy Matiego…

Dziś od poniedziałku zdarzyło się to drugi raz. A mianowicie obudziłam się w nocy obok kompletnie rozebranego od dołu Matiśka – czyli zdjął sobie spodenki od piżamki, pampersa (w nocy nie budzi sie na sikanie) i skarpetki… Zazwyczaj rejestruję, kiedy przychodzi do naszego łóżka – ale akurat ani dziś ani w poniedziałek nie przebudziłam się. W poniedziałek po pierwszym szoku (gołe dziecko!!!) poszłam szukać “zgubionych” elementów garderoby.
Wszsytko leżało pod łóżkiem, POZA PAMPERSEM (suchym), który leżał rzucony na podłogę w łazience!!! Ja byłam świadoma, że dziecko krazy w nocy między moim łóżkiem a swoim, ale przez myśl mi nie przeszło, że podrózuje po całym mieszkaniu!!! (a mnie to nie budzi 🙁 No ale dobrze, ubrałam go i ok. Myślałam jednorazowy wybryk!

Ale dziś – obudził mnie dzwięk odkręconego kranu. Poderwałam się i co widzę, moje GOŁE DZIECKO właśnie zalało mi megasiurem całe moje łózko!!!! Spał w najlepsze, tym razem wszsytko leżało ładnie w kupeczce pod moim łózkiem.

Obudziliśmy się wszyscy, bo trzeba było łóżko ratować, usiłowałam dociec czemu sie rozbiera i czemu nie wołał (nie wołał, bo zazwyczaj nie woła, ALE CZEMU SIE ROZBIERA??) Trochę się popłakał i chyba przestraszył ta nocną pobudką.

Nie mam koncepcji, nie jest mu NA PEWNO za gorąco, śpi w cienkiej piżamce, pieluchę ściąga pustą, więc nie przeszkadza mu pełna pielucha.

O co chodzi – dojdziecie???

Mati 01.04 Marta 04.05

2 odpowiedzi na pytanie: Nocne ekscesy Matiego…

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Nocne ekscesy Matiego…

Może tak na prawdę to on siusiu chce i sie do tego rozbiera? Skoro nie słyszałaś jak chodził to może on się sam obsłużył łazienkowo – stąd czysty pampers i goły syn.

Kas

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Nocne ekscesy Matiego…

tez tak mysle – moze po prostu chce mu sie sikac, a nie umie sie obudzic i zrobic tego jak za dnia i dlatego takie hece. Moze po prostu wysadzaj go raz w nocy (np jak sie kladziesz). Ja tak robie z Malgosia, ale jak mi sie zdarzy jej nie wysadzic to jest nerwowa, budzi sie, placze, wierci (bo ten pecherz jej przeszkadza), w ostatecznosci sika do lozka (lub do pieluchy, jesli akurat ma).

Małgosia 3l & Martinka 1i3m!

Znasz odpowiedź na pytanie: Nocne ekscesy Matiego…

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Mierzenie temperatury
Witam dziewczyny. Mam pytanie: Wcześniej mierzyłam Piotrowi temperaturę w odbycie elektronicznym termometrem i wiem że wtedy odejmowało się 0,5stopnia. Teraz Piotr daje sobie mierzyć tylko pod pachą, czy w tej metodzie też się
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Da się jakoś zmienić urząd pocztowy????
Kurcze, lekarza da się zmienić, ba nawet całą przychodnię, i do apteki mozna iść sobie dowolnej itp. a cholernego UP zmienić się nie da... Wrrrr..... I nie chodzi mi tu
Czytaj dalej