Nowotwór narządów rodnych

Kobieta z dość bliskiej mi rodziny miała parę tygodni temu wycinane narządy rodne (skutek wielu mięśniaków, długie – kilkumiesięczne krwawienia etc)
Wczoraj była do kontroli po zabiegu i okazało się, że w wyciętych narządach był nowotwór – na razie wiem tyle, że ponoć to typ/faza pierwsza i ma się nie martwić zbytnio….
Ale łatwo powiedzieć trudniej wykonać….
Jeżeli miałyście kontakt z tą chorobą proszę piszcie, sporo w sieci jest na ten temat ale to wiedza podana z reguły w sposób mocno naukowy….
Chciałam wiedzieć jak może przebiegać leczenie, na co zwracac uwagę i najważniejsze – czy macie/znacie jakiegoś specjalistę w małopolsce/Krakowie?
Dzięki za wszelką pomoc

3 odpowiedzi na pytanie: Nowotwór narządów rodnych

jane Dodane ponad rok temu,

Konkretnych odpowiedzi na Twoje pytania nie mam, ale gwoli pocieszenia powiem tylko, ze tez mam znajoma, ktora miala wycieta macice z jakiegos tam innego niz rak powodu i tez w ten sposob odkryto wczesne stadium nowotworu. Zyje, ma sie dobrze, chodzi na kontrole co jakis czas.
Bardzo dobrze, ze tak szybko u Was to wykryto. Bedzie dobrze 🙂

chilli Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez An_ki:
Chciałam wiedzieć jak może przebiegać leczenie, na co zwracac uwagę i najważniejsze – czy macie/znacie jakiegoś specjalistę w małopolsce/Krakowie?
Dzięki za wszelką pomoc

trzeba sie skierowac do poradni onkologicznej – wziac ze soba histopatologie pooperacji.
dalej leczenie (o ile jest konieczne dodatkowe) dobiera onkolog.

an-ki Dodane ponad rok temu,

Skierowanie ma, dziś była ale jej nie przyjęli bo już czasu nie mieli 🙁 W poniedziałek ma iśc od rana do kolejki… może się uda…
Jakbyście miała namiar na prywatnego ginekologa onkologa to dajcie znac proszę

Znasz odpowiedź na pytanie: Nowotwór narządów rodnych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
jesień u nas ....
[center]jakiś czas się nie pokazywaliśmy .. no więc jesień - nic więcej nie trzeba pisać ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zpKYDp6bk6M/ToifQidd6wI/AAAAAAAAGGo/wFL8y-iadro/s720/IMG_1053.JPG[/img] [/center]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
proszę pomóżcie...
jestem w ciąży w piątym tygodniu i mam mdłości całodzienne ale nie zwracam po prostu jest mi nie dobrze i nie wiem czy to normalne czy powinnam iść jak najszybciej
Czytaj dalej