od kiedy pieluchy mini?

Od kiedy można używać pieluszek mini zamiast new born?

Bożena i Franek 03.04.2004

4 odpowiedzi na pytanie: od kiedy pieluchy mini?

aborka Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy pieluchy mini?

ja dziecko wyrosnie. zwykle objawia sie to przeciekaniem pieluch. zuzyłąm 3 paczki po 40 szt. a potem przeszłam na wieksze bo miałam kupione i były w domu. w miar pasowały. tyle ze mój synek to był jak kurczak – 2,5 kg. wiec mu zmieniłam jak przekroczył 3 kg.

AniaB i Bartus 13-12-2003

sonia Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy pieluchy mini?

Mój syn urodził się z wagą 3900, jak wróciliśmy do domu, miał 5 dni. Zużyłam 1 paczkę tych malutkich pampersów chyba w tydzień. Jak już kończyłam ją to były już ciut maławe. Czyli resumując jak Mateusz miał 12 dni przeszliśmy na Pampers 2.

Nina + UKOCHANY SYNEK Mateuszek – 11.09.03

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy pieluchy mini?

ja dosyć szybko przeszłam na dwójki,mały zaczął jedynki przesikiwać ,najczęściej z tyłu.podkurczał nóżki do góry(ulubiona pozycja niemowląt) a po pleckach ściekało.teraz ma dopiero 14 tygodni i już od 2 tygodni używamy trójek.zaczęły go bardzo odciskać gumki na nóżkach i zmieniłam.są jeszcze troszkę za szerokie w pasie,rzepy prawie się łączą ale nóżki przynajmniej nie są odgniecione.dodam jeszcze że mój syn nie należy do wielkoludów ,teraz już dogania rówieśników a urodził się malutki 2450.

Monika i Marcinek (15.01.04)

kulki Dodane ponad rok temu,

Re: od kiedy pieluchy mini?

Od kiedy dziecko ma 3kg. I widzisz, że new born są już za małe – zaczynają wrzynać się w udka, ciężko dociągnąć przód do góry, żeby zapiąc dziecku w pasie. My też bardzo szybciutko przeszliśmy na mini – po 2 tygodniach.

Kinga i Łucyjka (03.02.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: od kiedy pieluchy mini??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
baby confort
Czy któraś z Was zna adresy sklepów gdzie można kupić wózki Baby Confort w Warszawie? Byłam w kilku i powiedzieli, że oni nie sprowadzają. Jestem już zdecydowana na kupno
Czytaj dalej
Karmienie
zaparcia+ karmienie piersią
Mój miesięczny synek ma zaparcia. bardzo się męczy, stęka, gazy mu odchodzą , ale kopki zrobić nie może. czasami nie robi kopki przez dwa dni, wtedy pomagam mu masując brzuszek,
Czytaj dalej