okropne kłucie

Witam wszystkie mamuśki i mam pytanko.
Odkąd moje maleństwo zaczęło dawać odczuwalne znaki życia, co jakiś czas łapią mnie okrutne bóle (kłucie) czasem z prawej a czasem z lewej strony podbrzusza. Szczerze mówiąc to nie wiem co się dzieje. Czy to normalne? Czytałam, że pojawiają się bóle w związku z powiększającą się macicą, ale one mają charakter bólu przedmiesiączkowego, a u mnie jest coś innego.
Czy któraś z Was też coś takiego przechodzi lub przechodziła?
Pozdrawiam

Zdonka i Bąbelek (7.II.2004r.)

7 odpowiedzi na pytanie: okropne kłucie

kiciucha Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

właśnie teraz dopadły mnie takie kłucia w prawym podbrzuszu. Jest to okropne uczucie a na dodatek twrdnieje mi brzuch…jestem w 21 tygodniu. Zgłaszałam to lekarzowi, który twierdzi że na tym etapie ciąży to jest normalne….. Ale przecież nie wszystkie tego doswiadczają.
kiciucha i maleństwo 19-01

ciapa Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

Ja miałam takie kłócia gdzieś do 6 – 7 miesiąca ciąży. Mówiłam o tym lekarzowi a on stwierdził że macica sie rozciąga, a przy większych bólach miałam brać nospę

Kaska i Mikołaj (11.09)

bombus Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

Ja również tak miałam-około 17-20 tygodnia-naprawdę bolało.
Wtedy pomógł mi skopolan lub nospa. Nie masz się czego bać. Napewno przejdzie.
OLGA I BOMBUS(grudniowy)

jersay Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

Nie masz się czym przejmować,bo ok.20 tygodnia to normalne. Twoje bóle to rozciągające się wiązadła i chociarz powinny minąć w 6 mc. to ok 7-ego pojawiają się znowu i niekiedy są jeszce silniejsze niż te początkowe.
Trzymaj się więc mocno i nie przejmuj,bo jakoś to musimy przetrwać… 🙂
Pozdrawiam Anja i Lukas 03.11.03

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

Byłam wczoraj u lekarza i rozmawiałam z nim o tym. Rysował mi nawet jak to wygląda – kłucia możesz mieć – jakby ci ktoś coś ostrego wbijał w brzuch, najczęściej naokoło macicy (czyli podbrzusze też) i nawet pociągnięcia aż do cewki moczowej, będzie też czasem twardniał. Opowiadał mi też o skurczach, które się pojawią, bo macica ma 2 zadania w życiu kobiety. 1 to utrzymać dziecko, a 2 to je wypchnąć więc się bidna przygotowuje. Leków nie musisz brać, a jak nie będziesz mogła wytrzymać to spytaj o leki lekarza. Nie każdej z nas są wskazane. Bądź spokojna. Ja też się staram być spokojna. Asia i 19 tygodniowy maluszek.

beba Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

Odkilku dni też mam kłucia ( 15 tydzień ciąży),jak na razie lekkie i niedokuczliwe, raz w jednym boku, raz w drugim – wystraszyłam się trochę a wizyta dopiero za dwa tygodnie, ale skoro mówicie, że to normalne więc przeczekam do wizyty. A brzuszek też mi czasem twardnieje i czuję niemal wtedy jak mi rośnie, skóry mi brakuje czasem, taki robi się balonik że mam wrażenie że zaraz pęknie. Czy też macie takie odczucia?

Beba i bebuś
luty 2004

madzia27 Dodane ponad rok temu,

Re: okropne kłucie

ja też tak miałam jakieś trzy-cztery tygodnie temu. Kłuło i twardniało. Teraz to już 21 tydzień i przeszło. Za to dzidzia kopie niemalże całe dnie.

madzia i styczniowy wędrowniczek

Znasz odpowiedź na pytanie: okropne kłucie

Dodaj komentarz

Karmienie
wodę mineralną - gotować?
Witajcie doświadczone mamuśki! Jestem zmuszona podawać mleko z butelki - i tu mam pytanie, czy przygotowując mleko na wodzie mineralnej - musze ja przegotowywać, czy wystarczy podgrzać do odpowiedniej temp. (40
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Przychodzi Wiedxma do lekarza... i ma watpliwości
Kochane kobietki! Z powodu nieregularnych cykli miesiączkowych i pozytywnego wyniku tesstu ciązowego poszłam do gina. A konkretnie do pani gin. Pani gin przerwała mi w połowie opis moich dolegliwości i stwierdziła
Czytaj dalej